AKRYLOŻEL

AKRYLOŻEL

SYSTEM POLYMER GEL to innowacyjne i w pełni dopracowane produkty Akrylożelowe od Mistero Milano. Akrylożel łączy w sobie zalety systemu żelowego i akrylowego co znacznie ułatwia pracę i daje nowe możliwości! Znajdziesz tutaj akrylożele przeźroczyste, kryjące, białe, płyn do modelowania akrylogelu, szpatulkę do nakładania akrylożeli oraz kompletne zestawy produktów akrylożelowych.

Formuła produktu idealnie sprawdzi się w codziennej, salonowej pracy jak i jako produkt szkoleniowy. Konsystencja produktu ułatwia technikę przedłużania paznokci znacznie ją przyśpieszając.

Dzięki tym innowacyjnym produktom zyskasz:

- 100% KONTROLI NAD MASĄ - produkt nie spływa i nie zastyga, czas przestanie wreszcie być Twoim wrogiem!

- KOMFORT PRACY - zapomnij o duszeniu się akrylem - akrylożele są zupełnie bezwonne, stosowany w procedurze płyn ma lekko wyczuwalny alkoholowy zapach.

- ERGONOMIĘ PRACY - produkt nie wymaga nacisku pilnika przy piłowaniu - zapomnisz o bolących nadgarstkach i kręgosłupie!

- ZADOWOLENIE KLIENTA - produkt "lekko się nosi" i nie piecze w lampie! Produkt klientów gwarantowany!

- SKARB W RĘKACH PERFEKCJONISTY - produkt daje niesamowitą kontrolę nad masą co umożliwia dopracowanie swojego dzieła sztuki do perfekcji oraz znaczne przedłużenie paznokci, a tunel wreszcie przestanie się rozprężać!

Produkt zamknęliśmy w wygodnych słoiczkach - jeśli weźmiesz za dużo produktu możesz go z powodzeniem odłożyć z powrotem nie marnując go!

Produkt sprawdzi się zarówno w salonie profesjonalisty jak i w rękach osób początkujących! Przekonaj się sama!

Czytaj więcej... Zwiń <

Twój wybór:

Jest 14 produktów.

Pokazuje 1-14 z 14 elementów

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in