BAZA PEEL-OFF REWOLUCJĄ W MISTERO MILANO

BAZA PEEL-OFF REWOLUCJĄ W MISTERO MILANO

Manicure hybrydowy od dawna znany jest bywalczyniom salonów kosmetycznych. Zabieg ten ekspresowo podbił i nadal podbija serca milionów Klientek swoją trwałością i łatwością wykonania. Nadszedł czas abyś poznała przełomowy produkt, który sprawi, że Ty i Twoje Klientki – pokochacie hybrydowe stylizacje jeszcze bardziej!

Czas na dobrą zmianę i szybką zmianę! Poznaj rewolucyjny produkt, który sprawi, że Ty i Twoje Klientki przestaniecie obawiać się częstych zmian stylizacji! A oszczędzony czas? Możesz go poświęcić na relaks lub… kolejną Klientkę ;)

Baza Peel-Off to innowacyjny produkt do manicure hybrydowego, który działa jak dwustronna taśma na paznokciach! Jego aplikacja jest niezwykle łatwa i szybka. Wystarczą dwie cienkie warstwy aby zapewnić doskonałą przyczepność i trwałość manicure na wiele tygodni. Baza nie wymaga utwardzenia w lampie UV/LED, a zastosowany w formule system flexishell pozwala na trwały manicure hybrydowy przy jednoczesnym szybkim i wygodnym usuwaniu bez użycia acetonu czy pilnika. Jeśli zależy Ci na czasie możesz zapomnieć o frezarce czy sreberkach. Kiedy znudzi Ci się kolor lakieru po prostu delikatnie podważ go patyczkiem lub radełkiem i odklej z płytki paznokcia! Tak - to takie proste!

I na dodatek całkowicie bezpieczne!

Stosowanie Bazy Peel-Off to nie tylko wygoda i oszczędność czasu! Baza pozwala ograniczyć ingerencję w strukturę naturalnej płytki paznokcia do minimum, dzięki czemu pozostaje ona zdrowa i nieuszkodzona. Dodatkowo Baza doskonale sprawdza się przy stylizacjach na słabych i kruchych paznokciach, gdyż nie wymaga matowienia płytki ani użycia primera przed aplikacją. Delikatnie lepka konsystencja bazy sprawia, że doskonale współgra ona z płytką paznokcia.

Postaw na przyjemności!

Baza Peel-Off znakomicie sprawdza się także jako klej do folii trasferowej czy lep pod pyłki standardowo wcierane w warstwę dyspersyjną stylizacji. Może także stanowić podkład pod usuwalny akcent zdobienia. Idealnie nadaje się do pokazów czy sesji zdjęciowych, gdzie w ciągu kilku minut można szybko pozbyć się starej i przygotować nową stylizację. Jest też nieocenionym rozwiązaniem na problematyczne ściąganie hybryd w zabiegach pedicure.

Zmiana manicure pod stylizację?

Teraz to możliwe! Baza Peel-Off to sprawdzone rozwiązanie dla kobiet ceniących sobie czas i wygodę! Czyli dla każdej z nas. Pozwala cieszyć się nienaganną stylizacją do ostatniego dnia, a gdy poczujemy ochotę na zmianę koloru, po prostu zdejmujemy go jak przyklejoną folię. Zaoszczędź czas i przeznacz go na prawdziwe przyjemności! Manicure nie pasuje do sukienki?

Nie musisz zmieniać sukienki – zmień swój manicure!

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in