Baza Flexi – dlaczego jest naszym bestsellerem?

Baza Flexi – dlaczego jest naszym bestsellerem?

Wsłuchując się w potrzeby naszych klientek, szukając rozwiązań kompleksowych i nastawiając się na produkt o szerokim spectrum działania stworzyliśmy Lakier hybrydowy FLEXI BASE. Jest to innowacyjny produkt nowej generacji, jego formuła jest efektem wielomiesięcznych badań i testów. Główną zaletą bazy jest fakt, iż dopasowuje się ona do elastyczności naturalnej płytki paznokcia tworząc z nią jedną całość, zapewniając dzięki temu niezwykłą trwałość i odporność manicure hybrydowego.

Jest ona idealnym wyborem dla kobiet, które cenią sobie trwałość stylizacji i jednocześnie nie są przekonane do produktów żelowychakrylowych ze względu na możliwość zniszczenia naturalnej płytki paznokcia przy ich mechanicznym usuwaniu.

Zaletą produktu jest lekko gęsta, samopoziomująca się konsystencja, która znacznie ułatwia aplikację bez obaw o zalanie skórek. Konsystencja produktu pozwala również na nadbudowanie krzywej C, ukrycie ubytków paznokcia, delikatne przedłużenie paznokci i stosowanie jej jako bazę pod produkty żelowe. Lakier sprawdzi się też idealnie do metody kombinowanego manicure.

Baza Flexi jest też niezastąpionym produktem służącym jako klej pod różnego rodzaju ozdoby jak kryształy Swarovskiego.

Skład produktu jest w pełni bezpieczny, nie uczula i chroni płytkę przed urazami oraz wpływem czynników zewnętrznych.Skład produktu: Di-HEMA trimethylhexyl dicarbamate, HEMA, Isobornyl methacrylate, Cellulose Acetate Butyrate, Hydroxycyclohexyl phenyl ketone, Trimethylbenzoyl diphenylphosphine oxide, Glycol HEMA-methacrylate, Bis(methacryloyloxyethyl) phosphate, P-hydroxyanisole, Hydroquinone

Trwałość bazy sprawia, ze wiele stylistek nadbudowuje ją z wizyty na wizytę. Należy jednak pamiętać, że wielokrotne utwardzanie tej samej bazy może spowodować zmianę jej właściwości i zapowietrzenia. Zalecamy zdjąć całość produktu po 3 nadbudowaniu i nałożyć na całość płytki nową warstwę bazy.

Lakier hybrydowy FLEXI BASE to produkt o wielu zastosowaniach. Polecany jest przez instruktorów i stylistów. Wypróbuj - stanie się Twoim ulubieńcem!

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in