Drops Effect - ozdoby, które robią wrażenie!
Drops Effect - ozdoby, które robią wrażenie!

Stylizację wykonała Dagmara Mucha Young Pro Crew Mistero Milano

Ozdoby pozwalają na tworzenie ciekawych stylizacji przy niewielkim nakładzie pracy. Pyłki, płatki, piegifolie transferowe czy efekt drops pozwalają nam uatrakcyjnić każdą stylizacje nie wymagając od nas zaawansowanych umiejętności.

Stylizację wykonała Iza Wróblewska Young Pro Crew Mistero Milano

Szybkie, salonowe ale efektowne zdobienie? Efekt Drops da radę!

W salonie często brakuje czasu na skomplikowane zdobienia. Aplikacja Efektu Drops to zaledwie chwila, a efekt zachwyci każdego. Drops Effect to małe, błyszczące ale nienachalne ozdoby, które dodadzą uroku każdej prostej stylizacji. Do wyboru mamy 5 kształtów opalizujących drobinek: serduszka, gwiazdki, sześcianmałe i większe kółeczka. Niewielki rozmiar i i grubość ułatwia aplikację i sprawia, że ładnie przylegają do płytki i nie odpadają. Dla pewności gotową stylizację można pokryć dwiema warstwami topu. Do klejenia efektu Drops Effect jak i do innych ozdób świetnie sprawdzi się też baza Flexi.

Aplikacja ozdób to tylko chwila!

Ozdoby aplikuje się na nieutwardzoną warstwę lakieru po czym standardowo utwardza w lampie UV/LED. Dla ciekawszego efektu stylizację można zmatowić blokiem polerskim. Matowe wykończenie świetnie podkreśli ozdoby mieniące się w promieniach słońca.

Stylizację wykonała Ania Załomska Young Pro Crew Mistero Milano

Efektowne zdobienie z wykorzystaniem Efektu Drops

Ciekawy efekt uzyskasz łącząc ze sobą kilka wzorów na jednej stylizacji! Ozdoby cudownie wyglądają z pastelowymi kolorami tworząc nietuzinkowe, letnie stylizacje. Nie są jednak opcją jedynie na lato. Łącząc je z ciemnymi kolorami, możemy uzyskać niezwykły efekt modnego galaxy! W jednej stylizacji warto wtedy wykorzystać również inne ozdoby jak pyłki, wypukłe dropsy czy kryształy Swarovskiego. Dropsów można użyć tylko kilka lub stworzyć z nich mozaikę na całym paznokciu, jednym lub wszystkich.

Stylizację wykonała Ania Załomska Young Pro Crew Mistero Milano

Zdobienie idealne i wielofunkcyjne

Drops Effect to zdobienie, które z pewnością zachwyci zarówno fanki klasyki i delikatności jak i kochające zdobienia sroczki. Dodaje uroku i przyciąga wzrok ale nie przytłacza delikatnych stylizacji. Będzie świetną ozdobą paznokci na co dzień, ale również na większe okazje jak Sylwester czy święta. To ozdoba po którą sięgniesz z przyjemnością.

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in