Top totalnie matowy czyli Matt Thatt no Wipe
Top totalnie matowy czyli Matt Thatt no Wipe

Matowy top potrafi podkręcić każdą stylizację, dodać jej eleganckiego wymiaru, uwidocznić zdobienia. Każda Twoja stylizacja pod pierzynką matu zyska drugie oblicze. W poszukiwaniu matu idealnego, który pozostanie na Twoich paznokciach, aż do zmiany stylizacji i będzie odporny na zabrudzenia stworzyliśmy mat totalny Matt That Matowy Top No Wipe.

Produkt ten posiada idealnie matowe wykończenie, które pozostaje bez zmian przez cały okres noszenia stylizacji. Mówienie o nim satynowy mat to nieporozumienie. Nasz Top Matowy Matt Thatt to mat na 100%, który nie ściera się i nie wybłyszcza!

Efekt pięknego weluru uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu powłoki soft touch, zapobiega ona wybłyszczeniu oraz dzięki zmniejszonej porowatości nie zbiera zabrudzeń. Możesz zapomnieć o nieestetycznych smugach. Zabrudziłaś swoje paznokcie fluidem lub wtarłaś w nie krem przez co się błyszczą? To już nie problem – wystarczy, że umyjesz ręce pod bieżąca wodą, a Twoje paznokcie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wrócą do matu idealnego! Zmywanie naczyń czy świąteczne porządki nie będą Ci już straszne Twój totalny mat pozostanie nienaruszony!

Warto wspomnieć że nasz matowy top wzbogacony jest o formułę bez przemywania, zabieg stylizacji można więc zakończyć bezpośrednio po utwardzeniu go w lamie. Top nie wpływa również na zmianę koloru lakieru.

Możesz zmatowić klasyczną stylizację, ale tez stylizacje pokryte pyłkami, folią transferową lub innymi zdobieniami co pozwoli Ci uzyskać niesamowity, nietuzinkowy efekt, na który każdy zwróci uwagę! Połączenie błyskumatem również wygląda niezwykle intrygująco – taka stylizacja nie wymaga czasu bo wystarczy 1 kolor, a dzięki matowemu topowi mamy dwa wykończenia. Zdobienia trójwymiarowe typu sweterek dzięki topowi Matt Thatt stają się znacznie lepiej uwidocznione.

Skład produktu: Polyurethane-1, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Hema, Quartz

Aby uzyskać wymarzony, matowy efekt na lakierze hybrydowym wystarczy nałożyć go na kolor i utwardzić w lampie UV 120 s, a w lampie LED 60 - 90 s. Jak wspominaliśmy top nie wymaga przemywania, więc zaraz po wyjęciu spod lampy nasz manicure jest gotowy.

Zrezygnujesz z błysku na rzecz matu idealnego?

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in