Mleczna Baza hybrydowa Milky Expert - produkt bazowy do zadań specjalnych

Mleczna Baza hybrydowa Milky Expert - produkt bazowy do zadań specjalnych

Mleczna baza hybrydowa Expert z kompleksem włókien poliamidowych to odpowiedź na zapotrzebowanie naszych klientek na produkt, który maksymalnie wydłuży trwałość manicure i wzmocni naturalną płytkę paznokcia. Często spotykamy się z sytuacją, gdy klientka skarży się na słaba trwałość swojej stylizacji mimo wykluczenia popełnienia błędów w trakcie wykonywania stylizacji hybrydowej. Ta sama sytuacja może tez mieć miejsce u klientek, które wykonują swój manicure w salonie stylizacji paznokci. Powodem może być wówczas problematyczna płytka paznokcia. Dlaczego nasza płytka jest problematyczna? Wpływ na to może mieć wiele czynników – między innymi problemy hormonalne.

Delikatna stylizacja na bazie milky

Wzmocnienie słabej, problematycznej płytki paznokcia

Mleczna Baza hybrydowa Milky Expert to bazowy produkt UV od Mistero Milano, który nosi miano multifunkcyjnego produktu, który daje słabym, problematycznym paznokciom solidne wsparcie. Włókna polamidowe zawarte w produkcie charakteryzują się niezwykle dużą wytrzymałością, odpornością na ścieranie, a jednocześnie dużą sprężystością dzięki czemu naturalna płytka paznokcia jest maksymalnie utwardzona i wzmocniona, odporna na urazy i odpryśnięcia. „Trudne przypadki” przestaną być trudne, a klientkom z problematyczną płytką z przekonaniem zaaplikujesz bazę pod hybrydę Milky Expert nie martwiąc się o reklamacje.

Baza milky Expert zalety

Mleczny pigment

Dodatkową zaletą produktu jest mleczny pigment, który wpływa na właściwości maskujące bazy. Milky Expert jest idealnym rozwiązaniem pod jasne, pastelowe lub neonowe kolory. Dzięki niej będą one nasycone, pozwoli ona również zmniejszyć ilość nakładanych warstw lakieru kolorowego.

Kolorowa stylizacja na mlecznej bazie

Nadbudowa, naprawa i przedłużenie paznokci

Konsystencja mlecznej bazy Milky Expert pozwala na nadbudowę, naprawę i przedłużenie naturalnych paznokci do 5 mm długości. Po utwardzeniu baza jest na tyle twarda, że można ją aplikować również jako produkt bazowy pod produkty żelowe.

Wiele możliwości zastosowania

Bazę pod hybrydę Milky Expert możesz traktować jak klasyczną bazę pod kolorowe stylizacje, nie zapominajmy jednak, że genialnie wygląda na paznokciach pokryta jedynie topem. Jeśli Twój dress code nie zezwala Ci na paznokcie w odważnych kolorach lub kochasz naturalny look – Baza Milky będzie idealnym rozwiązaniem. Pokryte nią paznokcie będą wyglądać estetycznie i elegancko. Chcesz zaszaleć trochę bardziej? Nałóż na bazę czarne geometryczne wzory tworząc mega modny black&white look. Możesz dodać też akcenty w topowych w tym sezonie neonach, łącząc klasykę z ekstrawagancją. Stylizację możesz też pokryć matowym matowym topem hybrydowym Matt That podbijając mleczny efekt. Opcji wykorzystania bazy jest wiele - ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Stylizacja baza Milky Expert

Step by step

1. Ściągnij starą masę przy pomocy frezarki lub odmaczając paznokcie w Removerze DISSOLVERE (nr. art. 8805) .

2. Skróć paznokcie i nadaj im pożądany kształt przy pomocy pilnika do paznokci BASIC (nr. art. 8031).

Przygotowanie płytki paznokcia

3. Płytkę paznokcia należy zmatowić pilnikiem lub polerką ROMB o gradacji 240/240 (nr. art. 8073)

4. Odsuń skórki przy pomocy radełka (nr. art. 8170).

Przygotowanie płytki paznokcia

5. Podnieś skórki odpowiednim frezem.

6. Usuń podniesione skórki przy pomocy frezu lub cążek do paznokci (nr. art. 8100).

Opracowanie skórek

7. W zależności od rodzaju oraz kondycji płytki nałóż Primer bezkwasowy DELICATO (nr art. 8601) lub Primer kwasowy STANDARD (nr art. 8600).

8. Nałóż pierwszą warstwę lakieru bazowego EXPERT MILKY BASE (nr art. 1096), zabezpieczając wolny brzeg paznokcia i uważając by nie zalać skórek, następnie utwardź w lampie (UV 120 s, LED 60 s).

Nakładanie bazy hybrydowej

9. Nałóż drugą warstwę Mlecznej Bazy Milky Expert i utwardź w lampie(UV 120 s, LED 60 s).

10. Wskazówka: By baza się ładnie wypoziomowała, odwróć palec do góry nogami i przeciągnij cienkim pędzelkiem przez środek płytki paznokcia.

Aplikacja bazy Milky Expert

11. Całość zabezpiecz lakierem nawierzchniowym topu no wipe QUICK TOP (nr art. 1098), dbając o dokładne zamknięcie wolnego brzegu paznokcia, następnie utwardź w lampie (UV 120 s, LED 60 - 90 s).

Aplikacja topu hybrydowego

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in