Zdobienia strukturalne 3D - sposób na nietuzinkowe paznokcie!

Zdobienia strukturalne 3D - sposób na nietuzinkowe paznokcie!

Masz ochotę na niezwykłe, przykuwające wzrok zdobienie? Namaluj coś w 3D dzięki Gel Pastom od Mistero Milano!

Gel Pasta - co to takiego?

Gel Pasta to gęsty, wysoko napigmentowany żel o elastycznej konsystencji idealnie nadający się do tworzenia złożonych faktur.

Produkt dzięki swojej formulenie rozpływa się dając możliwość tworzenia wielowymiarowych, wypukłych form i ostrych krawędzi. Świetnie sprawdzi się przy tworzeniu ornamentów, kwiatów, popularnych "sweterków" i wielu innych zaskakujących, efektownych wzorów. Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia! Gel Pasta nie posiada warstwy dyspersyjnej więc nie wymaga zabezpieczenia topem, dzięki czemu wzory będą miały wyrazistą, trójwymiarową fakturę. Lekka, a zarazem gęsta formuła produktu ułatwia rozprowadzanie na płytce paznokcia. Wysoki stopień pigmantacji zapewni pełne krycie już po pierwszym pociągnięciu pędzelka. Zjawiskowo wyglądające zdobienie wcale nie jest takie trudne jak może się wydawać ! W związku z dużą gęstością i mocnym napigmentowaniem produktu jego czas utwardzenia w lampie UV/LED to 60-90 sek. Masz ochotę na nutkę szaleństwa? Stwórz własny odcień Gel Pasty mieszając ze sobą kolory! Cena słoiczka Gel Pasty to 29,90 zł. Produkt odznacza się niezwykłą wydajnością.

Mistero Milano podpowiada: Gel Pasta dzięki swojej gęstości i dobrej pigmentacji świetnie sprawdzi się również do wykonania ombre! Możesz nakładać ją gąbeczką bez bąbli i zapowietrzeń lub mieszać z żelem np. Prefecto i blendować wzory na ultra cienkiej mokrej warstwie bez utwardzania do momentu uzyskania idealnego przejścia.

Step by step:

1. Przygotuj płytkę paznokcia do wykonania manicure hybrydowego. Odtłuść płytkę preparatem Nail prep STANDARD(8620/11), a następnie wytraw primerem DELICATO (8601/11).
2. Nałóż warstwę lakieru bazowego FLEXI (9496/6) następnie utwardź w lampie UV 120s. lub LED 30-60s.
3. Zaaplikuj dwie cienkie warstwy dowolnego lakieru hybrydowego, a następnie utwardź w lampie UV 120s. lub LED 30-60s.
4. Całość starannie zabezpiecz lakierem nawierzchniowym UV LUCIDO (9999/6), a następnie utwardź w lampie UV 120s. lub LED 30-60s.
5. Warstwę dyspersyjną przemyj cleanerem EXTRA SHINE (8811).
6. Cienkim precyzyjnym pędzelkiem okrągłym ‘0’ 8453gel pastą o dowolnym kolorze wykonaj pożądany wzór. Pamiętaj – możesz mieszać kolory i tworzyć własne odcienie! 7. Całość utwardź w lampie UV 120s. lub LED 30-60s.

Stylizacje wykonała Instruktorka Mistero Milano Dominika Michalska - Marchewkowe Studio

http://marchewkowestudio.slupsk.pl/

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in