Pigment PASTA - miksuj z nami ulubione kolory!

Pigment PASTA - miksuj z nami ulubione kolory!

Pigment PASTA to innowacyjny produkt, który można mieszać z produktami żelowymi i lakierami hybrydowymi zwiększając ich nasycenie. Produkt stworzony jest na bazie czystego pigmentu i dzięki temu już jego mikroskopijna ilość pozwoli zmienić kolor produktu UV lub znacznie zwiększyć jego krycie.

Pigment pasty - zastosowanie

Właściwości pigment PAST sprawiają, że świetnie sprawdzają się one przy wszelkiego rodzaju zdobieniach m.in.: zhostovo, one stroke, piórkowanie, cieniowanie czy malowanie cienkich linii. Gęsta konsystencja i nasycenie umożliwia pracę jedną warstwą co znacząco przyspiesza wykonanie wzoru oraz zwiększa jego estetykę. Podstawowe kolory: czarny, biały, czerwony, żółty, zielony i niebieski dają nieograniczone możliwości mieszania ich ze sobą i tworzenia niepowtarzalnych kolorów.

Jak mieszać kolory

pigment pasty koło łączenia kolorów

Kolory z 1 grupy: CZERWONY, ŻÓŁTY i NIEBIESKI to barwy podstawowe, łącząc je w różnych proporcjach można uzyskać wszystkie pozostałe kolory na palecie.

Kolory oznaczone 2: FIOLETOWY, ZIELONY i POMARAŃCZOWY - to kolory powstałe z połączenia barw podstawowych.

Kolory z oznaczeniem 3: to kolory, które powstały z połączenia koloru podstawowego z kolorem z grupy 2. Koło kolorów w prosty sposób pokazuje jak mieszać kolory w celu uzyskania nowych barw – wszystko zależy od proporcji.

BIAŁY I CZARNY to kolory, które pozwolą nam rozjaśniać bądź przyciemniać uzyskane barwy. Wskazówka: Kolory, które znajdują się w prostej linii naprzeciwko siebie, występując razem w jednej stylizacji będą się świetnie podkreślać!

pigment pasta paznokcie ombre

Pigment pasty - jak używać

UWAGA! Pigmenty nie utwardzają się w lampie! Aby mieć pewność, że produkty żelowe i lakiery hybrydowe zachowają swoje właściwości należy je mieszać w stosunku 1:10. Czyli w gotowej mieszance powinno być nie więcej niż 10% pigment pasty. W zależności od ilości dodanego produktu należy odpowiednio zwiększyć czas utwardzania mieszanki w lampie UV/Led. Sposób użycia: Zaaplikuj odpowiednią ilość żelu do zdobień lub innego produktu UV* na paletkę do mieszania produktów. Następnie dodaj minimalną ilość pigmentu i starannie wymieszaj. Wymieszane produkty stosuj do zdobień lub aplikuj na całą płytkę paznokcia zabezpieczoną odpowiednią bazą do hybryd.

pigment pasta idealne przejście koloru

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in