Pigment PASTA - miksuj z nami ulubione kolory!

Pigment PASTA - miksuj z nami ulubione kolory!

Pigment PASTA to innowacyjny produkt, który można mieszać z produktami żelowymi i lakierami hybrydowymi zwiększając ich nasycenie. Produkt stworzony jest na bazie czystego pigmentu i dzięki temu już jego mikroskopijna ilość pozwoli zmienić kolor produktu UV lub znacznie zwiększyć jego krycie.

Właściwości pigment PAST sprawiają, że świetnie sprawdzają się one przy wszelkiego rodzaju zdobieniach m.in.: zhostovo, one stroke, piórkowanie, cieniowanie czy malowanie cienkich linii. Gęsta konsystencja i nasycenie umożliwia pracę jedną warstwą co znacząco przyspiesza wykonanie wzoru oraz zwiększa jego estetykę. Podstawowe kolory: czarny, biały, czerwony, żółty, zielony i niebieski dają nieograniczone możliwości mieszania ich ze sobą i tworzenia niepowtarzalnych kolorów.

Kolory z 1 grupy: CZERWONY, ŻÓŁTY i NIEBIESKI to barwy podstawowe, łącząc je w różnych proporcjach można uzyskać wszystkie pozostałe kolory na palecie.

Kolory oznaczone 2: FIOLETOWY, ZIELONY i POMARAŃCZOWY - to kolory powstałe z połączenia barw podstawowych.

Kolory z oznaczeniem 3: to kolory, które powstały z połączenia koloru podstawowego z kolorem z grupy 2. Koło kolorów w prosty sposób pokazuje jak mieszać kolory w celu uzyskania nowych barw – wszystko zależy od proporcji.

BIAŁY I CZARNY to kolory, które pozwolą nam rozjaśniać bądź przyciemniać uzyskane barwy. Wskazówka: Kolory, które znajdują się w prostej linii naprzeciwko siebie, występując razem w jednej stylizacji będą się świetnie podkreślać!

UWAGA! Pigmenty nie utwardzają się w lampie! Aby mieć pewność, że produkty żelowehybrydowe zachowają swoje właściwości należy je mieszać w stosunku 1:10. Czyli w gotowej mieszance powinno być nie więcej niż 10% pigment pasty. W zależności od ilości dodanego produktu należy odpowiednio zwiększyć czas utwardzania mieszanki w lampie. Sposób użycia: Zaaplikuj odpowiednią ilość żelu do zdobień lub innego produktu UV* na paletkę do mieszania produktów. Następnie dodaj minimalną ilość pigmentu i starannie wymieszaj. Wymieszane produkty stosuj do zdobień lub aplikuj na całą płytkę paznokcia zabezpieczoną odpowiednią bazą.

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in