Baza Flexi – dlaczego jest naszym bestsellerem?

Dodano: 21 February 2020 w kategorii: Hybryda bez tajemnic
Baza Flexi – dlaczego jest naszym bestsellerem?

Wsłuchując się w potrzeby naszych klientek, szukając rozwiązań kompleksowych i nastawiając się na produkt o szerokim spectrum działania stworzyliśmy bazę hybrydową FLEXI BASE. Jest to innowacyjny produkt nowej generacji, jego formuła jest efektem wielomiesięcznych badań i testów. Główną zaletą bazy jest fakt, iż dopasowuje się ona do elastyczności naturalnej płytki paznokcia tworząc z nią jedną całość, zapewniając dzięki temu niezwykłą trwałość i odporność manicure hybrydowego.

Jest ona idealnym wyborem dla kobiet, które cenią sobie trwałość stylizacji i jednocześnie nie są przekonane do żeli do paznokciakryli ze względu na możliwość zniszczenia naturalnej płytki paznokcia przy ich mechanicznym usuwaniu.

 

Baza Flexi - charakterystyka produktu

 

Zaletą produktu jest lekko gęsta, samopoziomująca się konsystencja, która znacznie ułatwia aplikację bez obaw o zalanie skórek. Konsystencja produktu pozwala również na nadbudowanie krzywej C, ukrycie ubytków paznokcia, delikatne przedłużenie paznokci i stosowanie jej jako bazę pod produkty żelowe. Lakier sprawdzi się też idealnie do metody kombinowanego manicure.

Baza hybrydowa Flexi jest też niezastąpionym produktem służącym jako klej pod różnego rodzaju ozdoby jak kryształy Swarovskiego.

 

Baza Flexi - skład

 

Skład produktu jest w pełni bezpieczny, nie uczula i chroni płytkę przed urazami oraz wpływem czynników zewnętrznych.Skład produktu: Di-HEMA trimethylhexyl dicarbamate, HEMA, Isobornyl methacrylate, Cellulose Acetate Butyrate, Hydroxycyclohexyl phenyl ketone, Trimethylbenzoyl diphenylphosphine oxide, Glycol HEMA-methacrylate, Bis(methacryloyloxyethyl) phosphate, P-hydroxyanisole, Hydroquinone

 

Trwałość bazy sprawia, ze wiele stylistek nadbudowuje ją z wizyty na wizytę. Należy jednak pamiętać, że wielokrotne utwardzanie tej samej bazy może spowodować zmianę jej właściwości i zapowietrzenia. Zalecamy zdjąć całość produktu po 3 nadbudowaniu i nałożyć na całość płytki nową warstwę bazy.

Baza hybrydowa FLEXI BASE to produkt o wielu zastosowaniach. Polecany jest przez instruktorów i stylistów. Wypróbuj - stanie się Twoim ulubieńcem!

Powiązane produkty

Dodaj swój komentarz :

Porady ciekawostki

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Poznawaj produkty, ich zastosowanie, inspiruj się!
 

Nowe odcienie linii Make Me Free - Paznokcie jesień 2023

Wraz z nadejściem jesieni pojawiają się nowe trendy i inspiracje. Jeśli cho...

Tuxedo Nails - garniturowe paznokcie na jesień

Wraz z nadejściem złotej jesieni przychodzi czas, aby wprowadzić zmiany w s...

Błękitne paznokcie

Błękitne paznokcie hybrydowe to jeden z najmodniejszych trendów w ma...

Żel do przedłużania paznokci Tixologic z pamięcią cieczy

Linia Tixologic to innowacyjne żele budujące do paznokci , które zdo...

Żele w pędzelku - Fast Gel z drobinkami brokatu

Kochasz paznokcie żelowe, które pozwalają Ci wyrazić siebie i sw&oac...

Piegi na paznokciach

Paznokcie hybrydowe z piegami to jedno z ciekawszych pomysłów na sty...

Zapisz się do newslettera