Baza kauczukowa jak używać ?

Dodano: 05 May 2022 w kategorii: Krok po kroku
Baza kauczukowa jak używać ?

W manicure hybrydowym niezwykle istotna jest kompatybilność pomiędzy produktem do stylizacji a podłożem, na którym będzie on aplikowany. Wykonując tego rodzaju zabieg, musimy dobrać do płytki klientki bazę tak, aby nasza stylizacja była nie tylko piękna, ale również trwała i bezpieczna.

Co to jest i czemu służy baza kauczukowa pod hybrydę?

 

Baza kauczukowa to innowacyjny produkt przeznaczony do zadań specjalnych. Dedykowany jest dla problematycznej płytki paznokcia – cienkiej, delikatnej, z wgłębieniami, podatnej na uszkodzenia mechaniczne, często z defektami powstałymi wskutek uszkodzenia macierzy. Charakteryzuje się ponadprzeciętną elastycznością, dzięki czemu amortyzuje wszelkiego rodzaju uderzenia, wyginając się wraz z płytką paznokcia, uniemożliwiając pękanie i odpryskiwanie. Baza kauczukowa cały czas pracuje z naturalnym paznokciem i jest to jej niesamowita przewaga nad standardowymi bazami hybrydowymi, które są zbyt twarde i często nawet przy delikatnym uderzeniu potrafią pękać, narażając płytkę na uszkodzenie lub odspajają się od zbyt delikatnego i elastycznego naturalnego paznokcia.

Zalety baz kauczukowych pod hybryde

 

Kolejną niewątpliwą zaletą bazy kauczukowej jest jej gęsta konsystencja. Wgłębienie, nierówność, uszkodzony wolny brzeg? Z tą bazą to nie problem, ponieważ nawet dla początkującej stylistki wyrównanie powierzchni i uzupełnienie ubytków w płytce będzie naprawdę bardzo proste. Aplikacja tego produktu to czysta przyjemność, ponieważ to, że baza jest gęsta, wcale nie oznacza, że się nie poziomuje. Proces ten zachodzi, ale znacznie wolniej niż w przypadku użycia standardowego produktu, przez co zyskujemy więcej czasu i możemy skupić się na spokojnej pracy.

Czy bazą kauczukową można przedłużyć paznokcie?

 

Baza nie spływa na skórki, tylko pokierowana pędzelkiem tworzy na płytce paznokcia piękną powłokę z idealną linią światła. Produktem tym możemy również delikatnie (do 2 mm) nadbudować wolny brzeg naturalnego paznokcia. Baza kauczukowa idealnie nada się również jako podkład pod żel UV, zwiększając jego przyczepność do płytki paznokcia i pozytywnie wpływając na trwałość stylizacji. Jeśli potrzebujesz produktu, który nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji i sprawdzi się nawet w przypadku najbardziej problematycznej płytki - baza kauczukowa jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Jaka baza pod lakier hybrydowy jest najlepsza?

 

Zaspałaś, klientka się spóźniła lub po prostu nie masz zbyt wiele czasu? Wtedy idealnie sprawdzą się bazy kauczukowe z serii COVER LOVER w odcieniach 1114, 1247 i 1248,  które poza wyrównaniem I wzmocnieniem płytki paznokcia od razu nadadzą jej przepiękny odcień. Idealnie sprawdzą się solo lub pod babyboomera czy frencha. Dzięki tym produktom wykonasz szybki, trwały, i piękny manicure. Elastyczność, gęstość, przyczepność i wiele możliwość zastosowań bazy kauczukowej sprawia, że produkt ten zyskuje na ogromnej popularności wśród stylistek paznokci. Przekonaj się sama o jego niewątpliwych zaletach.

 

Wpis przygotowałam Anna Kandela Junior Instruktor

Dodaj swój komentarz :

Porady ciekawostki

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Poznawaj produkty, ich zastosowanie, inspiruj się!
 

Jak zrobić ombre na paznokciach? Przewodnik krok po kroku

Stylizacja paznokci z efektem ombre to jedna z najmodniejszych technik zdob...

Wprowadzenie do tematu: lampa MaxiCure, MiniCure oraz frezarka do paznokci Shape+

W dzisiejszych czasach, profesjonalny i trwały manicure hybrydowy to domena...

Frezarka do paznokci Shape+: Kompleksowy przewodnik pracy w salonie z frezarką

Frezarka do paznokci Shape+ to niezbędne narzędzie dla każdego profesjonali...

Kolekcja Marry Me - Idealne kolory na wesele

Wesele to wyjątkowa okazja, która wymaga starannego doboru każdego d...

FootHelp+: Produkty podologiczne na popękane pięty i do pielęgnacji stóp

Podologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem, leczeniem i p...

Odwrócony french - nowa odsłona klasycznego manicure

Odkąd ludzie zaczęli zdobić swoje paznokcie, wymyślono wiele różnych...

Zapisz się do newslettera