Jak zrobić kocie oko

Dodano: 17 February 2021 w kategorii: Krok po kroku
Jak zrobić kocie oko

Chcesz żeby Twój manicure zachwycał, był wielowymiarowy, a przy tym klasyczny? Postaw na paznokcie kocie oko! Efekt cat eye będzie idealną odmianą od jednokolorowego manicure, przy czym Twoje mani dalej będzie eleganckie i klasyczne, a Ty nie stracisz na jego wykonanie zbyt dużej ilości czasu.

 

Trójwymiarowy efekt błyszczącej smugi nawiązuje do źrenicy oka dzikich kotów – stąd nazwa cat eye. Efekt kociego oka uzyskasz przy użyciu specjalnego lakieru zwierającego w swojej formule mikroopiłki metali i magnesu by uzyskać pożądany wzór. Wydaje się skomplikowane ale w rzeczywistości ten spektakularny efekt z łatwością uzyskasz nawet w domowych warunkach.

kocie oko paznokcie

 

Kocie oko na paznokciach – jak uzyskać ten efekt

 

Aby uzyskać kocie oko na paznokciach musisz standardowo przygotować dłonie i paznokcie do zabiegu manicure – usunąć starą masę, opracuj skórki, nadaj paznokciom kształt, odtłuść je i zmatuj płytkę. Nałóż primer, ulubioną bazę hybrydową i utwardź w lampie. Na tak przygotowanie paznokcie możesz zaaplikować lakier hybrydowy cat eye. Pierwszą warstwę możesz utwardzić w lampie, do drugiej przed utwardzeniem przyłóż magnes w odległości około 5 mm i przesuwaj nim tak by uzyskać upragniony wzór. Utwardź w lampie i pokryj topem hybrydowym.

 

Pobaw się magnesem i zobacz jak łatwo możesz uzyskać różne efekty tego zdobienia. Poza klasycznymi magnesami do kociego oka znajdziesz też takie, z gotowymi wzorami, znacznie ułatwią one ujarzmienie błyszczącej drobiny.

 

Kocie oko na paznokciach – kolekcja Love triangle

 

Lakiery cat eye z walentynkowej kolekcji Love Triangle to 3 wyjątkowe, magnetyczne lakiery w odcieniach sensualnej czerwieni. Będą gwarancją rozgrzewającego, eleganckiego looku. Sięgną po niego pewne siebie i swojej urody kobiety uwielbiające flirt i drobne manipulacje męskim sercem. Romantyczny Brunet to bordo z buraczkową, iskrzącą drobiną. Czuły Szatyn to czerwień z różową, malinową drobiną, a Ognisty Blondyn to ceglasta czerwień z złocisto pomarańczową drobiną.

Love Triangle Cat eye 10d

 

Paznokcie z kocim okiem  – propozycje zdobienia krok po kroku

 

Kocie oko możesz wykorzystać nie tylko jako total look. Możesz wykorzystać je również do innych zdobień – mamy dla Ciebie 2 propozycje.

cat eye zdobienie

1. Po standardowym przygotowaniu płytki do zabiegu manicure, pokryj paznokcie czarnym lakierem hybrydowym Total black 1031. Utwardź w lampie (UV 120 s, LED 30 - 60 s).

kocie oko krok 1

2. Cienkim pędzelkiem do zdobień Nail art. 0’ i lakierem hybrydowym Czuły Szatyn 1274 namaluj różę. Utwardź w lampie (UV 120 s, LED 30 - 60 s).

kocie oko krok 2

3. Całość ponownie pokryj matowym topem Matt That 1097 i utwardź w lampie (UV 120 s, LED 60 - 90 s).

kocie oko krok 3

4. Dotnij i naklej złotą naklejkę Elastic stripe gold 5103. 5. Całość pokryj topem Quick no wipe 1098, utwardź w lampie (UV 120 s, LED 60 - 90 s).

kocie oko krok 4

Zdobienie 2

1. Po standardowym przygotowaniu płytki do zabiegu manicure, pokryj paznokcie czarnym lakierem hybrydowym Total black 1031. Utwardź w lampie (UV 120 s, LED 30 - 60 s).

2. Lakierami Czuły Szatyn i Ognisty Blondyn i cienkim pędzelkiem do zdobień namaluj wzór. Utwardź w lampie (UV 120 s, LED 30 - 60 s).

cat eye krok 1

3. Całość ponownie pokryj matowym topem Matt That 1097 i utwardź w lampie (UV 120 s, LED 60 - 90 s).

cat eye krok 2

4. Dotnij i naklej złotą naklejkę Elastic stripe gold 5103.

5. Całość pokryj topem Quick no wipe 1098, utwardź w lampie (UV 120 s, LED 60 - 90 s).

cat eye krok 3


Wpis przygotowała Karolina Jochan Instruktor Mistero Milano

Powiązane produkty

Dodaj swój komentarz :

Porady ciekawostki

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Poznawaj produkty, ich zastosowanie, inspiruj się!
 

Nowe odcienie linii Make Me Free - Paznokcie jesień 2023

Wraz z nadejściem jesieni pojawiają się nowe trendy i inspiracje. Jeśli cho...

Tuxedo Nails - garniturowe paznokcie na jesień

Wraz z nadejściem złotej jesieni przychodzi czas, aby wprowadzić zmiany w s...

Błękitne paznokcie

Błękitne paznokcie hybrydowe to jeden z najmodniejszych trendów w ma...

Żel do przedłużania paznokci Tixologic z pamięcią cieczy

Linia Tixologic to innowacyjne żele budujące do paznokci , które zdo...

Żele w pędzelku - Fast Gel z drobinkami brokatu

Kochasz paznokcie żelowe, które pozwalają Ci wyrazić siebie i sw&oac...

Piegi na paznokciach

Paznokcie hybrydowe z piegami to jedno z ciekawszych pomysłów na sty...

Zapisz się do newslettera