Paznokcie na święta

Dodano: 19 listopad 2020 w kategorii Krok po kroku
Paznokcie na święta

Modne i piękne paznokcie na Święta, to jak co roku dylemat nie jednaj z kobiet. Czerwone paznokcie na Święta to klasyk, klasyków - zawsze pięknie się prezentują i dodają szyku. Ale co wtedy gdy nie ma się ochoty na czerwień, tylko na bardziej stonowane, neutralne odcienie np. beżowe paznokcie lub pastelowo-różowe paznockie. Takie paznokcie równie pięknie będą wyglądać w wersji świątecznej z klasycznymi motywami zdobień. Sweterkowe stylizację w kolorze nude czy też świąteczne gwiazki na paznokciach zawsze wprawiają w zachwyt. Stworzyliśmy wpis w którym zaprezentujemy ciekawe inspiracje na świąteczne paznokcie w kolorze beżowym.  W szybki sposób wykonasz je wykorzystując ulubiony kolor lakieru hybrydowego

 

Paznokcie na święta w wykonaniu Klaudii Raczyk Instruktor Mistero Milano

Świąteczne paznockie hybrydowe  - jak je wykonać? 

 

► Nałóż swój ulubiony kolor lakieru hybrydowe (użyty produkt: 1183 Indian Summer) na całą płytkę paznokcia, następnie utwardzamy w lampie UV 120 sek a w LED 60 sek.
 

Produkty potrzebne do wykonania zdobienia świątecznego
► Malujemy Lakierem hybrydowy tło wybranego wzoru, w tym wypadku bedzię to zdobienie z reniferem świątecznym (użyty produkt: 1184 Secret Garden), następnie utwardzamy w lampie UV 120 sek a w LED 60 sek.
► Nakładamy Top hybrydowy o wykończeniu matowy (użyty produkt: 1097 Matt That no wipe) i utwardzamy w UV 120 sek a w LED 60 sek.
► Malujemy kontur pędzelkiem oraz wszystkie elementy renifera białym żelem do zdobień (użyty produkt: 9118 Żel Perfetto , 5503 Pędzel do zdobień - nail art short  '0)  Nie utwardzamy!

 

Malujemy zarys zdobienia► Posypujemy czystym akrylem clear (delikatnie) i czekamy aż pyłek się "wchłonie" i powtarzamy drugi raz, aż będzie obficie nasączone zdobienie (do efektu suchego), otrzepujemy nadmiar i utwardzamy w lampie UV 120 sek a w LED 60 sek.
► Oczyszczamy pędzlem do pyłu nadmiar ze zdobienia. 
 

Posypujemy zdobienie akrylem

► Malujemy dodatkowe wzorki które chcemy, aby występowały w zdobieniu np. śnieżynki, a następnie dookoła i posypujemy błyszczącym pyłkiem przygotowanym wcześniej, w tym wypadku jest to akryl clear oraz Efekt Syrenki  (Użyte produkty: 9600 Polimer przezroczysty Esperto + 8504 Efekt syrenki ), utwardzamy w lampie UV 120 sek a w LED 60 sek.
► Podobnie postępujemy ze zdobieniami świątecznymi skarpetki oraz  śnieżynki.

 

Jak namalować śnieżynki na paznokciach - krok po kroku 

Zdobienie świąteczne Zdobienie świąteczne na paznokcie śnieżynkaCzas wykonania zdobień świątecznych zależy od umiejętności oraz sposobu trudności. Przedstawione zdobienia świąteczne wykonywane na jednym palcu zajmują ok. 10 minut! Są to szybkie zdobienia które pozwolą uatrakcyjnić stylizację w okresie świątecznym. 

 

Zdobienia przygotowała: Klaudia Raczyk Instruktor Mistero Milano

Powiązane produkty

Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Porady ciekawostki

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Poznawaj produkty, ich zastosowanie, inspiruj się!
 

Paznokcie na święta

Modne i piękne paznokcie na Święta, to jak co roku dylemat nie jednaj z kob...

Paznokcie na Halloween

Haloween – amerykańskie święto, które coraz bardziej zakorzeni...

Paznokcie marmurki krok po kroku

Motyw marmuru niezmiennie pojawia się zarówno we wnętrzach, na gadże...

Cover Lover Sparkle - kolorowe bazy hybrydowe z drobiną

Rodzina baz coverowych Mistero Milano regularnie się powiększa – zacz...

Jesienna inspiracja - butelkowa zieleń i bordo

Zainspiruj się i wykonaj typowo jesienne zdobienie w najmodniejszych kolora...

Bordowe paznokcie - elegancki i ponadczasowy manicure

Bordowe paznokcie to nie wychodząca z mody klasyka. Która z nas ani...

Zapisz się do newslettera