Paznokcie na święta

Dodano: 19 listopad 2020 w kategorii: Krok po kroku
Paznokcie na święta

Paznokcie świąteczne 

 

Modne i piękne paznokcie na Święta, to jak co roku dylemat nie jednaj z kobiet. Czerwone paznokcie na Święta to klasyk, klasyków - zawsze pięknie się prezentują i dodają szyku. Ale co wtedy gdy nie ma się ochoty na czerwień, tylko na bardziej stonowane, neutralne odcienie np. beżowe paznokcie lub pastelowo-różowe paznockie.

 

Takie paznokcie równie pięknie będą wyglądać w wersji świątecznej z klasycznymi motywami zdobień. Sweterkowe stylizację w kolorze nude czy też świąteczne gwiazki na paznokciach zawsze wprawiają w zachwyt. Stworzyliśmy wpis w którym zaprezentujemy ciekawe inspiracje na świąteczne paznokcie w kolorze beżowym.  W szybki sposób wykonasz je wykorzystując ulubiony kolor lakieru hybrydowego

 

Paznokcie na święta w wykonaniu Klaudii Raczyk Instruktor Mistero Milano

Paznokcie hybrydy świąteczne  - jak je wykonać? 

 

► Nałóż swój ulubiony kolor lakieru hybrydowe (użyty produkt: 1183 Indian Summer) na całą płytkę paznokcia, następnie utwardzamy w lampie UV 120 sek a w LED 60 sek.
 

Produkty potrzebne do wykonania zdobienia świątecznego
► Malujemy Lakierem hybrydowy tło wybranego wzoru, w tym wypadku bedzię to zdobienie z reniferem świątecznym (użyty produkt: 1184 Secret Garden), następnie utwardzamy w lampie UV 120 sek a w LED 60 sek.
► Nakładamy Top hybrydowy o wykończeniu matowy (użyty produkt: 1097 Matt That no wipe) i utwardzamy w UV 120 sek a w LED 60 sek.
► Malujemy kontur pędzelkiem oraz wszystkie elementy renifera białym żelem do zdobień (użyty produkt: 9118 Żel Perfetto , 5503 Pędzel do zdobień - nail art short  '0)  Nie utwardzamy!

 

Malujemy zarys zdobienia► Posypujemy czystym akrylem clear (delikatnie) i czekamy aż pyłek się "wchłonie" i powtarzamy drugi raz, aż będzie obficie nasączone zdobienie (do efektu suchego), otrzepujemy nadmiar i utwardzamy w lampie UV 120 sek a w LED 60 sek.
► Oczyszczamy pędzlem do pyłu nadmiar ze zdobienia. 
 

Posypujemy zdobienie akrylem

► Malujemy dodatkowe wzorki które chcemy, aby występowały w zdobieniu np. śnieżynki, a następnie dookoła i posypujemy błyszczącym pyłkiem przygotowanym wcześniej, w tym wypadku jest to akryl clear oraz Efekt Syrenki  (Użyte produkty: 9600 Polimer przezroczysty Esperto + 8504 Efekt syrenki ), utwardzamy w lampie UV 120 sek a w LED 60 sek.
► Podobnie postępujemy ze zdobieniami świątecznymi skarpetki oraz  śnieżynki.

 

Jak namalować śnieżynki na paznokciach - krok po kroku 

Zdobienie świąteczne Zdobienie świąteczne na paznokcie śnieżynkaCzas wykonania zdobień świątecznych zależy od umiejętności oraz sposobu trudności. Przedstawione zdobienia świąteczne wykonywane na jednym palcu zajmują ok. 10 minut! Są to szybkie zdobienia które pozwolą uatrakcyjnić stylizację w okresie świątecznym. 


Zdobienia przygotowała: Klaudia Raczyk Instruktor Mistero Milano

Powiązane produkty

Dodaj swój komentarz :

Porady ciekawostki

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Poznawaj produkty, ich zastosowanie, inspiruj się!
 

Nowe odcienie linii Make Me Free - Paznokcie jesień 2023

Wraz z nadejściem jesieni pojawiają się nowe trendy i inspiracje. Jeśli cho...

Tuxedo Nails - garniturowe paznokcie na jesień

Wraz z nadejściem złotej jesieni przychodzi czas, aby wprowadzić zmiany w s...

Błękitne paznokcie

Błękitne paznokcie hybrydowe to jeden z najmodniejszych trendów w ma...

Żel do przedłużania paznokci Tixologic z pamięcią cieczy

Linia Tixologic to innowacyjne żele budujące do paznokci , które zdo...

Żele w pędzelku - Fast Gel z drobinkami brokatu

Kochasz paznokcie żelowe, które pozwalają Ci wyrazić siebie i sw&oac...

Piegi na paznokciach

Paznokcie hybrydowe z piegami to jedno z ciekawszych pomysłów na sty...

Zapisz się do newslettera