Paznokcie zimowe wzory

Dodano: 20 January 2021 w kategorii: Krok po kroku
Paznokcie zimowe wzory

Czy w zimowej stylizacji muszą królować ciemne odcienie lakierów? Oczywiście, że nie! Przygaszone pastele świetnie podkreślą zimowy klimat, będą pięknie wygadać do przytulnych , bezowych i szarych swetrów z grubym splotem i idealnie przełamią przytłaczające, ciemne stylizacje. Zobacz jak przy użyciu pastelowych kolorów wykonać niecodzienną stylizację, która będzie wyglądać jak małe dzieło sztuki! Efekt zachwyci nawet najbardziej wymagających, a wykonanie wcale nie jest takie trudne!

 

Paznokcie zimowe wzory 

 

1. Jako podkład do wykonania tego zdobienia najlepiej sprawdzi się jasny odcień beżu lub szarości. W tym przypadku będzie to lakier hybrydowy 1188 Mleczna Mgła. Produkt utwardzamy w lampie UV 120 sek, a w LED 60 sek. Do wykonania zdobienia na początek będziesz potrzebować pędzla do akrylu i czarnego żelu (9280 Paint Black). Używając drewnianego patyczka (8500) lub innego aplikatora, nanieś na holder niewielką ilość czarnego żelu i rozprowadź ruchem kolistym jak na zdjęciu. Pędzel do akrylu ułóż prostopadle i najpierw stuknij kilka razy o holder w miejscu gdzie nie ma produktu tak, aby włosie pędzla się nastroszyło.

zimowe zdobienie paznokci krok 1

2. Teraz delikatnie zanuż kilka razy pędzel w czarnym żelu. Następnie bardzo powoli, samymi końcówkami włosia chaotycznie dotknij kilka razy powierzchni paznokcia, aby uzyskać abstrakcyjne, małe kropeczki. Całość utwardzamy w lampie UV 120 sek, a w LED 60 sek. Do następnego kroku będziesz potrzebować dwa lakiery hybrydowe o odcieniach pasujących do siebie (użyte produkty: 1266 i 1136 Kino z Cappucciono).

zimowe zdobienie paznokci krok 2

3. Przy użyciu krótkiego pędzelka do zdobień 5503 Nail Art Short '0 namaluj jaśniejszym kolorem plamkę, a ciemniejszym nieregularny okrąg. W lampie LED utwardzamy 30 sek, a w lampie UV 60 sek. Całą stylizację pokryj matowym topem 1097 Matt That i włóż do lampy LED na 60 sek., do lampy UV na 120 sek.

zimowe zdobienie paznokci krok 3

4. Za pomocą Sticky żelu 3612 i krótkiego pędzelka do zdobień w dowolnym miejscu namaluj małe plamki. Pamiętaj, aby dobrze wypełnić je produktem w środku. Utwardzamy w lampie UV 120 sek, a w LED 60 sek. W międzyczasie przygotuj srebrną folię transferową 5107 Silver.

zimowe zdobienie paznokci krok 4

5. Zaraz po wyciągnięciu z lampy, tak aby produkt był jeszcze nagrzany, przyłóż kolejno folię mniej błyszczącą stroną do plamek namalowanych żelem sticky. Mocno przyciśnij folię i przesuń kilka razy palcem w tym miejscu cały czas dociskając. Szybkim ruchem oderwij folię. Jeżeli zobaczysz jakieś ubytki gdzie folia się nie odbiła, możesz powtórzyć czynność do uzyskania zadowalającego efektu. Natępnie używając topu 1098 Quick Top No Wipe i krótkiego pędzelka pokryj uzyskane, srebrne plamki. Całość utwardzamy w lampie UV 120 sek, a w LED 60 sek. GOTOWE!

zimowe zdobienie paznokci krok 5

6. To nie wszystko! Możesz też to zdobienie wykończyć w inny sposób. Znów zaaplikuj jasny lakier hybrydowy i namaluj delikatne, małe kropeczki. Teraz przy użyciu innych dwóch lakierów hybrydowych (użyte produkty: 1266 i 1245 Słodkie Ryzyko) znów analogicznie jaśniejszym namaluj obręcz. Włóż do lampy LED na 30 sek. lub do lampy UV na 60 sek. Następnie ciemniejszym kolorem namaluj plamkę nachodzącą na okrąg. Utwardzamy w lampie UV 120 sek, a w LED 60 sek.

zimowe zdobienie paznokci krok 6

7. Pamiętaj, aby całość pokryć matowym topem 1097 Matt That i utwardzić w lampie LED 60 sek., a w lampie UV 120 sek. Tym razem do wykończenia tego zdobienia użyj czarnego spider żelu 2322 Gel Spider Black. Za pomocą aplikatora ułóż spider żelem nieregularny wzór. Niech Cię poniesie fantazja! Całość utwardzamy w lampie UV 120 sek, a w LED 60 sek. Jako, że Spider Gel nie posiada warstwy dyspersyjnej, po wyciągnięciu z lampy stylizacja jest gotowa.

zimowe zdobienie paznokci krok 7

Czujesz się zainspirowana do podjęcia próby wykonania zimowej stylizacji jaśniejszymi kolorami?

zgaszone pastele hybrydy

Stylizację wykonała Dagmara Antczak Instruktor Mistero Milano

Powiązane produkty

Dodaj swój komentarz :

Porady ciekawostki

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Poznawaj produkty, ich zastosowanie, inspiruj się!
 

Odwrócony french - nowa odsłona klasycznego manicure

Odkąd ludzie zaczęli zdobić swoje paznokcie, wymyślono wiele różnych...

Denim blue nails

W modzie istnieją kolory, które przetrwają nawet próbę czasu,...

Soap nails-naturalne paznokcie

W świecie paznokciowym nowe trendy pojawiają się jak grzyby po deszczu, ale...

Tipsy do przedłużania paznokci-szybki i sprawny sposób na piękny manicure

Jeśli marzą Ci się długie i zjawiskowe paznokcie w zaledwie kilka chwil, a...

Metaliczne paznokcie hybrydowe - czyli molten metal nails trend

Świat manicure stale ewoluuje, przynosząc nowe trendy i innowacje, kt&oacut...

Delikatne paznokcie w stylu milk bath nails

Ostatnio coraz większą popularność zdobywają subtelne paznokcie, inspirowan...

Zapisz się do newslettera