Sprawdź co działo się u nas przez ostatni rok!

Dodano: 21 luty 2020 w kategorii Stylizuję
Sprawdź co działo się u nas przez ostatni rok!

Rok 2018 dobiega końca. W Mistero Milano sporo się działo! Czas na małe podsumowanie… Był to przede wszystkim rok ciężkiej pracy, rozwoju i realizacji celów jakie postawiliśmy sobie w roku poprzednim.

Niemal 100 nowych produktów

• 27 nowych instruktorów

• Uczestnictwo na 11 targach kosmetycznych w Polsce i za granicą

• 11 pokazów w całej Polsce

• 11,5 tysiąca nowych fanów na facebooku

• Ponad 120 szkoleń przeprowadzonych przez naszych instruktorów

• Hektolitry wypitej kawy

• Miliony przejechanych kilometrów

Targi Beauty LNE w Krakowie

W Polsce mieliśmy okazję zobaczyć się na Międzynarodowych Targach Beauty Forum&Spa w Warszawie, Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym i Targach Beauty LNE w Krakowie oraz na Międzynarodowych Targach LOOK i beautyVISION w Poznaniu … a za granicą na Cosmoprof w Bologii, Beauty Eurasia w Satmbule, Intercharm w Kijowie, Intercharm w Moskwie, Beauty Forum w Monachium i Cosmetica w Berlinie.

Targi Beauty LNE w Krakowie

Nasi instruktorzy odnosili sukcesy na Mistrzostwach, jednocześnie stale się rozwijając i szkoląc.

Przez cały rok spotykaliśmy się z Wami na naszych pokazach. Edycja wiosenna – Pokaz zdobień SPRING/SUMMER NAIL DESIRES zaznajomił z najgorętszymi trendami w sezonie wiosna/lato 2018 w Bydgoszczy, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach! W trzech blokach tematycznych przedstawiliśmy zdobienia na różne okazje, trafiające w różne upodobania.

Pokaz zdobień Mistero Milano

Z jesienną edycją pokazów Salon Nails Express gościliśmy w 7 miastach: Poznaniu, Zielonej Górze, Opolu, Kielcach, Krakowie, Warszawie i Rzeszowie. Głównym tematem jesiennych pokazów była szybka, sprawna i profesjonalna stylizacja paznokci. Nasi Instruktorzy przekazali cenną wiedzę jak korzystając ze sprawdzonych technik poprawić tempo i technikę swojej pracy. Podczas pokazów mieliście możliwość zobaczyć w akcji nasze najnowsze produkty min. bazę peel-off, precyzyjne pędzle do zdobień Ultra Exact czy nową jesienną kolekcję Dark Avenue stworzoną przez głównego instruktora marki – Iwonę Kiwacką-Majerczyk.

Pokaz zdobień Mistero Milano

W pokazach uczestniczyło prawie 1500 osób. Cieszy nas coraz większe zainteresowanie naszymi eventami, każda nowa znajomość i możliwość podzielenia się naszą pasją jaką jest stylizacja paznokci! Wymieniamy się opiniami, otrzymujemy feedback i dzięki temu wiemy jakie są wasze oczekiwania. Te informacje są dla nas niezwykle istotne. Staramy się sprostać Waszym wymaganiom zarówno jeśli chodzi o przebieg, wiedzę merytoryczną przekazywaną na pokazach ale i nowo wprowadzane produkty.

Pokazy prowadzili instruktorzy Mistero Milano: Iwona Kiwacka-Majerczyk, Jolanta Pawlik, Patrycja Kubacka, Judyta Dawid, Dorota Żurek, Patrycja Kubacka, Aurelia Wojarz, Anna Nowak, Adrianna Gucwa i Dominika Ratuszny.

Pokaz zdobień Mistero Milano

Wszystkim współpracownikom dziękujemy za udany pełen wrażeń rok, ale przede wszystkim dziękujemy naszym stałym i nowym klientom. Mamy nadzieję, że udało nam się sprostać Waszym wymaganiom, a wspólnie spędzony czas był dla Was inspirujący i rozwijający. Rok 2019 zapowiada się bardzo ciekawie! Mamy ambitne plany więc znów czeka nas sporo pracy. Mamy nadzieje, że rekompensatą będzie masa pozytywnych emocji! Bierzemy się więc do roboty by dalej spełniać nasze i Wasze marzenia – już nie możemy się doczekać, a Wy?!

Pokaz zdobień Mistero MIlano

Do zobaczenia w 2019!

Powiązane produkty

Komentarze:

Dodaj swój komentarz:

Porady ciekawostki

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Poznawaj produkty, ich zastosowanie, inspiruj się!
 

Stylistka paznokci czy amatorka

Materiał ekspercki przygotowany przez Instruktora Mistero Milano Annę Olesz...

Neonowe lakiery hybrydowe na lato

Wiosna powoli nas opuszcza. W tym roku, w związku z niewesołymi okolicznośc...

Powrót do pracy w salonach kosmetycznych

Powoli zbliżamy się do momentu kiedy wreszcie można będzie wrócić do...

Rękawiczki nitrylowe czy lateksowe?

Stosowanie jednorazowych rękawiczek medycznych jest podstawowym obowiązkiem...

Środki do dezynfekcji rąk, powierzchni i przedmiotów - skuteczna walka z bakteriami!

W każdym gabinecie kosmetycznym czy salonie stylizacji paznokci higiena pow...

Efekt piany na paznokciach krok po kroku

Materiał ekspercki przygotowany przez Instruktora Mistero Milano Dianę...

Zapisz się do newslettera