Nośnik do kapturka ściernego 13mm

frezy-do-paznokci

7050
12,90
Brutto
Wymiar 13x19x2.34 mm
Funkcja Pedicure
Materiał Guma
Średnica 13mm
Ilość:
  • Dostawa już od 5zł Dostawa już od 5zł
  • Szybka dostawa 48h Szybka dostawa 48h
  • Zwrot i wymiana do 14 dni! Zwrot i wymiana do 14 dni!

wyprzedaz -40%

close Zamknij

Masz pytania odnośnie szkolenia? Napisz do nas!

Pedicure to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach kosmetycznych. Stopy podobnie jak i ręce stanowią wizytówkę Kobiety, dlatego każda Pani powinna zatroszczyć się o ich zadbany, estetyczny i atrakcyjny wygląd.

Nośniki do kapturków ściernych to popularne narzędzie rotacyjne dedykowane do wykonywania profesjonalnych zabiegów na stopach. Służą one do mocowania kapturków ściernych (o tej samej średnicy) przeznaczonych do zabiegów podologicznych, pielęgnacyjnego i leczniczego pedicure. Doskonale sprawdzają się one do usuwania zrogowaciałego naskórka, modzeli, nagniotków oraz do pielęgnacji śródstopia i palców.

Gumowe nośniki do kapturków Mistero Milano wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają ergonomiczne i bezpieczne użytkowanie. Zaletą całego systemu (nośnik + kapturek) jest przede wszystkim łatwa, szybka i wyjątkowo wygodna praca gdyż w przeciwieństwie do wielu dostępnych już na rynku rozwiązań kapturki przylegają do nośnika ciasno i stabilnie a jednocześnie niezwykle łatwo się je ściąga i usuwa.

Trzpień nośnika wykonany został z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, a sam nośnik ze specjalnie wyprofilowanej gumy. Nośnik służy do mocowania kapturków ściernych o średnicy 13 mm. Unikalny, walcowo-kulisty kształt nośnika zapewnia jego stabilność oraz brak osuwania się kapturków w trakcie zabiegu. Średnica trzpienia mocującego, wsuwanego w zacisk frezarki to 2,34 mm, czyli standard na rynku UE. Pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku. Nośniki do kapturków mogą zostać poddane procesowi dezynfekcji a nawet sterylizacji w autoklawie, przy ustawieniu programu odpowiedniego dla komponentów wrażliwych na temperaturę.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nad bezpieczeństwem produktów Mistero Milano czuwa certyfikowany zespół ekspertów do spraw Bezpieczeństwa Kosmetyków i Chemii Gospodarczej. Informacje zawarte w karcie produktu są dokładne i prawdziwe. Niemniej jednak producent nie odpowiada za składowanie, magazynowanie, transport oraz stosowanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem. Produkty marki Mistero Milano przeznaczone są do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych Stylistów paznokci. Producent zastrzega sobie prawo zmiany specyfikacji produktu. Odcienie produktów mogą się różnić w zależności od partii produkcyjnej.

1. Nałóż kapturek ścierny o odpowiedniej gradacji na nośnik.

2. Zainstaluj nośnik we wlocie frezarki, następnie zablokuj wlot.

3. Uruchom frezarkę, następnie rozpocznij zabieg pedicure.

SPOSÓB DOSTAWY

Wybierz jedną z form dostawy:

Przesyłka krajowa

Zamówienia złożone na wartość poniżej 150 zł brutto:

Poczta Polska – płatność z góry 9,99 zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-3 dni roboczych
Kurier – płatność z góry 9,99 zł 1-2 dni roboczych
Kurier – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru – siedziba Mistero Milano 0 złZamówienia złożone na wartość powyżej 150 zł brutto:

Poczta Polska - płatność z góry 5zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska - płatność przy odbiorze 5zł 1-3 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru - siedziba Mistero Milano

Umożliwiamy następujące metody płatności:

Szybki przelew on-line przez system przelewy 24
Przelew tradycyjny
Płatność kartą Visa/ Mastercard lub MastrPass przez system przelewy 24
Płatność przy odbiorze
Opinie
Brak komentarzy

Może ci się spodobać również

#
manicure
mistero
milano

Super hot foty z instagrama

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in