Master Nail Show

Marzysz by zostać mistrzynią stylizacji paznokci? Twoim celem jest podium w międzynarodowych mistrzostwach? Chcesz dowiedzieć się od czego zacząć? A może szukasz inspiracji na najmodniejsze zdobienia salonowe wykonywane ręką mistrzyń!

Koniecznie spotkaj się z nami na pokazach MASTER NAILSHOW! Czekają na Ciebie Monika Szlósarczyk i Dorota Lip - Łysakowska - międzynarodowe mistrzynie, których półki uginają się od ciężaru zdobytych pucharów.

wiedza odmistrzyń

formastacjonarna

certyfikatuczestnictwa

giftpackproduktowy

program pokazów
zdobieniasalonowe
Salonowe zdobienia z zastosowaniem różnorodnych technik nail artu. Zaprezentujemy Ci zdobienia sezonowe z wykorzystaniem najmodniejszych kolorów oraz ponadczasowe, które z łatwością wykorzystasz w swoim salonie. Twój grafik szybko się zapełni się nowymi Klientkami!
extremenails
Pokażemy Ci sprawdzone sposoby na budowę fascynujących paznokci w stylu Extreme Nails. Zapoznasz się m.in. z technikami piłowania szpica paznokci na idealną „igłę" oraz rozmieszczenia zdobienia na ekstremalnych paznokciach. Dowiesz się również skąd czerpać inspirację i czy zawsze potrzebujesz modelki, żeby stworzyć extreme nails.
nailposter
Opowiemy o tym jak stworzyć idealny i przykuwający uwagę "Nail Poster" - czym on jest i od czego zacząć jego przygotowanie. Wskażemy niezbędne elementy do procesu tworzenie postera. Odpowiemy na pytania o idealną kompozycję i źródła inspiracji.
W cenie biletu otrzymasz GIFTPACK z produktami:

baza hybrydowa

baza expert milky 7ml

lakier hybrydowy

TAJEMNICZY OGRÓD

efekt

galaxy glitter 1,5g

prowadzące
Dorota Lip-Łysakowska instruktor mistero milano

Właścicielka szkoły stylizacji paznokci "ProNail Academy by Dorota Lip-Łysakowska". Wielokrotna mistrzyni Europy Nailpro Competition 2016/2017/2018/2019 - Polska/Czechy/Słowacja/Bułgaria/Ukraina/Rumunia. Certyfikowany Instruktor kształtu "PIPO. Gold Instruktor Nailpro Competition. Mistrzyni konkursu Tom Holcomb Nail Competition "Pink & White"2016 i Top Master Nailpalooza 2019.

Monika Szlósarczyk instruktor mistero milano

Swoją przygodę ze stylizacją paznokci rozpoczęła zaledwie kilka lat temu a tylko w tym roku, w niespełna 4 miesiące podbiła świat ponad 80 razy stając na podium w międzynarodowych mistrzostwach, m. in. International Beauty Festival Bratislava czy Briliant Cup International Championship Antalya. Jako pierwsza Polka wygrywa główną nagrodę Mayan Gold Competition - GRAND PRIX i złoty medalion Mistrzostw MAYAN GOLD w MEKSYKU. Obecnie sama zajmuje się szkoleniami w Centrum Szkoleń Kosmetycznych i z pasją oddaje się tworzeniu różnymi technikami stylizacji