Przyrząd do usuwania skórek

narzedzia-kosmetyczne

8171
29,90
Brutto
Sztuk 1
Ilość:

wyprzedaz -40%

close Zamknij

Masz pytania odnośnie szkolenia? Napisz do nas!

Przyrząd do odsuwania skórek to jeden z absolutnych salonowych niezbędników. Pozwala on na dokładne przygotowanie płytki paznokcia do dalszych kroków w stylizacji. Dzięki niemu łatwo i szybko odsuniesz niechciane skórki z płytki paznokcia.

Przyrząd do odsuwania skórek Mistero Milano wykorzystywany jest przez profesjonalistów do odsuwania skórek w trakcie zabiegów stylizacji paznokci w salonach kosmetycznych jak również w warunkach domowych.

Przyrząd do odsuwania skórek Mistero Milano wykonany został z wysokiej jakości materiału, pozwalającego na czyszczenie w autoklawie.

Przyrząd oprócz zakrzywionej powierzchni do odsuwania skórek posiada wygodny i praktyczny skrobak, pozwalający na pozbycie się resztek nabłonka z płytki paznokci. Jego idealnie wypolerowane ostrze rynienki pozwala skutecznie wykonać zabieg, jednocześnie ograniczając ryzyko naruszenia ciągłości wału paznokciowego i naturalnej płytki paznokcia. Ergonomiczny kształt skrobaka pozwala na komfortowe i bezpieczne czyszczenie płytki paznokciowej w strefie wału paznokciowego. Antypoślizgowe żłobienia na rączce zapewniają pewny chwyt narzędzia.

Przyrządu do odsuwania skórek używaj zawsze przed nałożeniem preparatów do stylizacji, na dokładnie oczyszczoną płytkę paznokcia.

Przyrząd do odsuwania skórek Mistero Milano jest produktem wielokrotnego użytku. Pamiętaj jednak koniecznie aby każdy zabieg odbywał się po dokonaniu dezynfekcji lub sterylizacji narzędzia.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nad bezpieczeństwem produktów Mistero Milano czuwa certyfikowany zespół ekspertów do spraw Bezpieczeństwa Kosmetyków i Chemii Gospodarczej. Informacje zawarte w karcie produktu są dokładne i prawdziwe. Niemniej jednak producent nie odpowiada za składowanie, magazynowanie, transport oraz stosowanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem. Produkty marki Mistero Milano przeznaczone są do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych Stylistów paznokci. Producent zastrzega sobie prawo zmiany specyfikacji produktu. Odcienie produktów mogą się różnić w zależności od partii produkcyjnej.

SPOSÓB DOSTAWY

Wybierz jedną z form dostawy:

Przesyłka krajowa

Zamówienia złożone na wartość poniżej 150 zł brutto:

Poczta Polska – płatność z góry 9,99 zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-3 dni roboczych
Kurier – płatność z góry 9,99 zł 1-2 dni roboczych
Kurier – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru – siedziba Mistero Milano 0 złZamówienia złożone na wartość powyżej 150 zł brutto:

Poczta Polska - płatność z góry 5zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska - płatność przy odbiorze 5zł 1-3 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru - siedziba Mistero Milano

Umożliwiamy następujące metody płatności:

Szybki przelew on-line przez system przelewy 24
Przelew tradycyjny
Płatność kartą Visa/ Mastercard lub MastrPass przez system przelewy 24
Płatność przy odbiorze
Opinie(3)
Ogólna ocena
5
3 Opinie

Może ci się spodobać również

#
manicure
mistero
milano

Super hot foty z instagrama

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in