Remover DISSOLVERE

plyny

8805/500
49,90
Brutto
Pojemność 500 ml
Ilość:
  • Dostawa już od 5zł Dostawa już od 5zł
  • Szybka dostawa 48h Szybka dostawa 48h
  • Zwrot i wymiana do 14 dni! Zwrot i wymiana do 14 dni!

close Zamknij

Masz pytania odnośnie szkolenia? Napisz do nas!

Nawet jeśli preferujesz mechaniczne usuwanie manicure hybrydowego - pilnikiem lub frezami remover do hybryd to jeden z podstawowych preparatów każdej Stylistki, niezbędny do pracy w każdym salonie. Pozwala on na szybkie zmycie manicure hybrydowego poprzez jego rozmiękczenie i fizyczne usunięcie.

Remover DISSOLVERE skutecznie a jednocześnie łagodnie rozpuszcza lakiery hybrydowe jak również zmiękcza masę akrylową oraz tipsy. Złagodzona i bezpieczna formuła chemiczna pozwala na długotrwały kontakt płytki paznokcia i wału paznokciowego z preparatem, ograniczając problemy z odczynami alergicznymi dlatego jest to produkt odpowiedni nawet dla osób o skłonnościach alergicznych lub z widocznymi uszkodzeniami mechanicznymi płytki i wału paznokciowego. Remover DISSOLVERE nie powoduje odbarwień płytki paznokcia jak również nie pozostawia nieprzyjemnego, białego osadu. Dzięki zawartości lanoliny o właściwościach nawilżających i łagodzących nie wysusza i nie wytrawia naturalnej płytki a także skórek wokół paznokcia. Remover DISSOLVERE może służyć także jako preparat odtłuszczający - dokładnie oczyszcza i matowi płytkę paznokcia przygotowując ją do kolejnych zabiegów kosmetycznych. Unikalną i niezwykle cenioną przez Stylistki jak również przez Klientki cechą Removera DISSOLVERE jest jego wyjątkowo aromatyczny, przyjemny zapach przywodzący na myśl soczyste wiśnie. Efektywny, wydajny i jakże przyjemny w użytkowaniu!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nad bezpieczeństwem produktów Mistero Milano czuwa certyfikowany zespół ekspertów do spraw Bezpieczeństwa Kosmetyków i Chemii Gospodarczej. Informacje zawarte w karcie produktu są dokładne i prawdziwe. Niemniej jednak producent nie odpowiada za składowanie, magazynowanie, transport oraz stosowanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem. Produkty marki Mistero Milano przeznaczone są do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych Stylistów paznokci. Producent zastrzega sobie prawo zmiany specyfikacji produktu. Odcienie produktów mogą się różnić w zależności od partii produkcyjnej.

Przed zabiegiem usuwania lakieru hybrydowego lub akrylu należy zabezpieczyć wał paznokcia niewielką ilością oliwki. Następnie wlać remover do szklanego naczynia i zanurzyć w nim wystylizowany paznokieć. Można również nanieść odpowiednią ilość removera na wacik i owinąć nim paznokieć. Po pięciu minutach należy usunąć patyczkiem pozostałą warstwę lakieru, a paznokieć wyrównać polerką.  

OSTRZEŻENIE: Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

SPOSÓB DOSTAWY

Wybierz jedną z form dostawy:

Przesyłka krajowa

Zamówienia złożone na wartość poniżej 150 zł brutto:

Poczta Polska – płatność z góry 9,99 zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-3 dni roboczych
Kurier – płatność z góry 9,99 zł 1-2 dni roboczych
Kurier – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru – siedziba Mistero Milano 0 złZamówienia złożone na wartość powyżej 150 zł brutto:

Poczta Polska - płatność z góry 5zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska - płatność przy odbiorze 5zł 1-3 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru - siedziba Mistero Milano

Umożliwiamy następujące metody płatności:

Szybki przelew on-line przez system przelewy 24
Przelew tradycyjny
Płatność kartą Visa/ Mastercard lub MastrPass przez system przelewy 24
Płatność przy odbiorze
Opinie
Brak komentarzy

Może ci się spodobać również

#
manicure
mistero
milano

Super hot foty z instagrama

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in