• -30 %

Primer kwasowy STANDARD

preparaty

8600/11
9,73
13,90 zł
Zoszczędziłeś 30%
Brutto
Pojemność 11 ml
Ilość:
  • Dostawa już od 5zł Dostawa już od 5zł
  • Szybka dostawa 48h Szybka dostawa 48h
  • Zwrot i wymiana do 14 dni! Zwrot i wymiana do 14 dni!

ROMOCJA | -30% na akcesoria do stylizacji paznokci

close Zamknij

Masz pytania odnośnie szkolenia? Napisz do nas!

Primer do paznokci to jeden z kluczowych preparatów do manicure, który znacząco wpływa na trwałość stylizacji, zarówno hybrydowej jak i żelowej czy akrylowej. Do zadań primera należy przede wszystkim odtłuszczenie płytki paznokcia oraz zmiana jej PH, co przekłada się na zwiększoną przyczepność produktów do stylizacji, nawet w przypadku najbardziej problematycznej płytki.

Primer kwasowy STANDARD na bazie kwasu metakrylowego o obniżonej kwasowości to preparat o wyjątkowo mocnym a jednocześnie delikatnym działaniu, który silnie a jednocześnie bezpiecznie wytrawia, odkwasza i matowi płytkę, przygotowując ją do nałożenia bazy. To preparat dedykowany do zadań specjalnych, który polecany jest dla osób z problematyczną płytką paznokcia, u której stylizacja nie utrzymuje się gwarantowany okres czasu, np. odpryskuje lub też pojawiają się zapowietrzenia. Tego rodzaju sytuacje zwykle występują m.in. w przypadku problemów hormonalnych lub też nadpotliwych i mocno przetłaczających się płytek paznokci. Primer STANDARD znacząco poprawia trwałość stylizacji - zwiększa przyczepność, zapobiega liftowaniu oraz odpryskiwaniu lakieru. Primer STANDARD należy nakładać punktowo na przygotowaną wcześniej płytkę – zmatowioną bloczkiem polerskim i odtłuszczoną cleanerem. Zanim jednak przejdziesz do kolejnych etapów stylizacji poczekaj aż Primer całkowicie odparuje z płytki paznokcia. Pamiętaj również aby Primer nie dostał się na skórę, gdyż może to skutkować jej podrażnieniem lub zbytnim przesuszeniem. Nakładaj go tylko na naturalną płytkę paznokcia, uważnie omijając okolice skórek.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nad bezpieczeństwem produktów Mistero Milano czuwa certyfikowany zespół ekspertów do spraw Bezpieczeństwa Kosmetyków i Chemii Gospodarczej. Informacje zawarte w karcie produktu są dokładne i prawdziwe. Niemniej jednak producent nie odpowiada za składowanie, magazynowanie, transport oraz stosowanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem. Produkty marki Mistero Milano przeznaczone są do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych Stylistów paznokci. Producent zastrzega sobie prawo zmiany specyfikacji produktu. Odcienie produktów mogą się różnić w zależności od partii produkcyjnej.

Methacrylic Acid, Isobutyl Methacrylate, P-hydroxyanisole, Hydroquinone

Na zmatowioną oraz odtłuszczoną preparatem powierzchnię paznokcia należy nanieść punktowo Primer STANDARD.   OSTRZEŻENIE: Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

SPOSÓB DOSTAWY

Wybierz jedną z form dostawy:

Przesyłka krajowa

Zamówienia złożone na wartość poniżej 150 zł brutto:

Poczta Polska – płatność z góry 9,99 zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-3 dni roboczych
Kurier – płatność z góry 9,99 zł 1-2 dni roboczych
Kurier – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru – siedziba Mistero Milano 0 złZamówienia złożone na wartość powyżej 150 zł brutto:

Poczta Polska - płatność z góry 5zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska - płatność przy odbiorze 5zł 1-3 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru - siedziba Mistero Milano

Umożliwiamy następujące metody płatności:

Szybki przelew on-line przez system przelewy 24
Przelew tradycyjny
Płatność kartą Visa/ Mastercard lub MastrPass przez system przelewy 24
Płatność przy odbiorze
Opinie(7)
Ogólna ocena
5
7 Opinie

Może ci się spodobać również

#
manicure
mistero
milano

Super hot foty z instagrama

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in