Regulamin Promocji

REGULAMIN PROMOCJI

Regulamin promocji „2+1 lakiery hybrydowe, bazy i topy” w dniach 15.09.2022 - 25.09.2022

1. Czas obowiązywania promocji to 15.09.2022 od godz. 8:00 do 25.09.2022 do godz. 23:59 lub do wyczerpania zapasów i dotyczy wyłącznie sklepu internetowego.
2. Promocja dotyczy wybranych produktów: bazy, topy oraz lakiery kolorowe o pojemności 6 ml i 7ml, z  wyłączeniem następujących grup produktów: z kategorii krótka data, próbek, zestawów.
3. Przy zakupie dwóch produktów z danej kategorii o takiej samej pojemności, trzeci jest w cenie 10 groszy.

4. Produkt z kategorii Outlet może być dodany w promocji wyłącznie jako gratis w cenie 10 groszy.

5. Produkty w promocji 2+1 obejmują osobno kategorię Hybrydowe Bazy i Topy, osobno kategorię Kolorowe Lakiery Hybrydowe.

6. Zmiany dotyczące zamówień: łączenie zamówień, wymiana produktów w zamówieniach spowodują wydłużenie czasu realizacji.
7. Promocja nie łączy się z newsletterem oraz innymi bonami rabatowymi.
8. W przypadku wzmożonej ilości zamówień czas realizacji wysyłki może ulec wydłużeniu.
9. Towar zakupiony w promocji podlega zwrotowi/wymianie w ciągu 14 dni roboczych, z dowodem zakupu, jednakże w sytuacji, gdy odstąpienie od umowy skutkuje tym, że warunki Promocji określone w niniejszym regulaminie, nie zostaną spełnione, Klient jest zobowiązany do zwrotu wszystkich produktów nabytych w ramach umowy zakupu, zawartej na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie Promocji.
10. Wszelkie ewentualne zapytania dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: [email protected]
11. System nalicza koszty przesyłki po naliczeniu promocji.