Regulaminy Promocji

Regulamin promocji 3+1 za 10 gr

1. Czas obowiązywania promocji to 21.10.2020 - 27.10.2020 23:59
2. Promocja dotyczy zakupu 3 dowolnych lakierów hybrydowych kolorowych dzięki temu top lub baza tej samej pojemności jest dostępna za 10 gr ( przykład: kupując 3 dowolne lakiery hybrydowe kolorowe o pojemności 6 ml bazę lub top 6 ml otrzymują Państwo za 10 gr)
3. Promocja nie obejmuje próbek, zestawów, produktów z kategorii outlet, wyprzedaży.
4. Towar zakupiony w promocji podlega zwrotowi/wymianie w ciągu 14 dni roboczych, z dowodem zakupu, jednakże w sytuacji, gdy odstąpienie od umowy skutkuje tym, że warunki Promocji określone w niniejszym regulaminie, nie zostaną spełnione, Klient jest zobowiązany do zwrotu wszystkich produktów nabytych w ramach umowy zakupu, zawartej na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie Promocji.
5. Wszelkie ewentualne zapytania dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: [email protected]
6. System nalicza koszty przesyłki po naliczonej promocji
7. Zmiany dotyczące zamówień: łączenie zamówień, wymiana produktów w zamówieniach spowoduję wydłużenie czasu realizacji.
8. Promocja nie łączy się z newsletterem oraz innymi bonami rabatowymi.

 

REGULAMIN UDZIELENIA KODU RABATOWEGO HELLO10

1. Czas obowiązywania kodu rabatowego HELLO10 jest bezterminowy.
2. Kod rabatowy nie obejmuje próbek, zestawów, produktów z kategorii outlet
3. Towar zakupiony w promocji podlega zwrotowi/wymianie w ciągu 14 dni roboczych, z dowodem zakupu.
4. Wszelkie ewentualne zapytania dotyczące promocji prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: [email protected]
5. System nalicza koszty przesyłki po naliczonej promocji
6. Zmiany dotyczące zamówień: łączenie zamówień, wymiana produktów w zamówieniach spowoduję wydłużenie czasu realizacji.