Pigment PASTA red

zele-pigmenty

2317
29,90
Brutto
Pojemność 3 ml
Gęstość Średnia
Efekt czysty kolor
Barwa czerwona
Krycie kryjący
Ilość:
  • Dostawa już od 5zł Dostawa już od 5zł
  • Szybka dostawa 48h Szybka dostawa 48h
  • Zwrot i wymiana do 14 dni! Zwrot i wymiana do 14 dni!

P-30%

close Zamknij

Masz pytania odnośnie szkolenia? Napisz do nas!

Pigment PASTA to innowacyjny produkt, który zwiększa nasycenie koloru produktów żelowych oraz lakierów hybrydowych. Sformułowany jest na bazie czystego pigmentu, dzięki czemu jego mikroskopijna ilość pozwala zmienić istniejący kolor produktu UV lub diametralnie zwiększyć jego krycie. Właściwości pigmentów PASTA sprawiają, że są one idealnym partnerem wszelkiego rodzaju zdobień m.in.: one stroke, zhostovo, cieniowanie oraz malowanie cienkich linii. Umożliwiając pracę jedną warstwą znacząco przyspieszają wykonanie wzoru oraz zwiększają jego estetykę. Sześć podstawowych kolorów: biały, czarny, czerwony, niebieski, żółty oraz zielony dają nieograniczone możliwości mieszania oraz uzyskiwania wymyślonych przez siebie odcieni. UWAGA! Pigmenty nie utwardzają się w lampie! Należy zachować ostrożność podczas dodawania go do produktu. Bezpieczna objętość pigmentu w gotowej mieszance to max 10%. W zależności od dodanej ilości należy odpowiednio zwiększyć czas utwardzania produktu w lampie.

Nad bezpieczeństwem produktów Mistero Milano czuwa certyfikowany zespół ekspertów do spraw Bezpieczeństwa Kosmetyków i Chemii Gospodarczej.

Informacje zawarte w karcie produktu są dokładne i prawdziwe. Niemniej jednak producent nie odpowiada za składowanie, magazynowanie, transport oraz stosowanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem. Produkty marki Mistero Milano przeznaczone są do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych Stylistów paznokci.

Producent zastrzega sobie prawo zmiany specyfikacji produktu. Odcienie produktów mogą się różnić w zależności od partii produkcyjnej.

W zależności od potrzeb nałóż odpowiednią ilość żelu do zdobień lub innego produktu UV* na płaskie naczynie (paletka/słoiczek/folia). Następnie dodaj minimalną ilość pigmentu (najlepiej końcówką drewnianego patyczka, sondy lub pędzelka do zdobień) i starannie wymieszaj. Gotowy mix stosuj do zdobień lub aplikuj na całą płytkę paznokcia. W zależności od objętości pigmentu w składzie mieszanki, odpowiednio wydłuż czas utwardzania produktu. *pigmenty mieszaj również z lakierami hybrydowymi, żelami kolorowymi, żelami PAINT oraz PASTA, żelami konstrukcyjnymi, żelowymi oraz hybrydowymi topami bez warstwy dyspersyjnej.

SPOSÓB DOSTAWY

Wybierz jedną z form dostawy:

Przesyłka krajowa

Zamówienia złożone na wartość poniżej 150 zł brutto:

Poczta Polska – płatność z góry 9,99 zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-3 dni roboczych
Kurier – płatność z góry 9,99 zł 1-2 dni roboczych
Kurier – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru – siedziba Mistero Milano 0 złZamówienia złożone na wartość powyżej 150 zł brutto:

Poczta Polska - płatność z góry 5zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska - płatność przy odbiorze 5zł 1-3 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru - siedziba Mistero Milano

Umożliwiamy następujące metody płatności:

Szybki przelew on-line przez system przelewy 24
Przelew tradycyjny
Płatność kartą Visa/ Mastercard lub MastrPass przez system przelewy 24
Płatność przy odbiorze
Opinie
Brak komentarzy

Może ci się spodobać również

#
manicure
mistero
milano

Super hot foty z instagrama

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in