Princess nails – jak zrobić paznokcie z zatopionym brokatem?

Dodano: 07 październik 2022 w kategorii: Krok po kroku
Princess nails – jak zrobić paznokcie z zatopionym brokatem?

Jak zrobić Princess nails - paznokcie z zatopionym brokatem?

 

Princess nails to brokatowy trend który zawładnął całym paznokciowym światem. Nic w tym dziwnego, gdyż to zjawiskowe zdobienie, które mimo iż wygląda niezwykle efektowanie, wcale nie jest trudne do odtworzenia. Ponadto, aby je wykonać nie potrzebujesz spalanych produktów a jedynie ulubiony odcień brokatowego pyłku. To zdobienie które pokochały wszystkie panny młode i nie tylko. Paznokcie z brokatem zatopionym wewnątrz żelu to stylizacja idealna także na okres sylwestrowo karnawałowy. Jedno jest pewne – z tymi paznokciami „ochom i achom” końca nie będzie!

 

 

princess nails how make

 

Czym zrobić paznokcie princess nails hybryda?

 

Do wykonania paznokci w stylu princess nails  hybryda będziesz potrzebować wybranego odcienia brokatowego pyłku. Najlepszy będzie brokat, który w swojej strukturze posiada zarówno drobno zmielone płatki, jak i te nieco większe o nieregularnym kształcie. Zróżnicowany typ rozmiarów i kolorów drobinek zapewni stylizacji efekt trójwymiarowości. Dodatkowo do wykonania princess nails będziesz potrzebowała podkładki lub talerzyka na którym przygotujesz ozdobną masę, ponadto przyda się także półtransparentny żel budujący lub lakier hybrydowy oraz drewniany patyczek do zmieszania całości przygotowanej masy.

 

Princess nails – krok po kroku: Zobacz film na kanale YT

 

 

KROK 1: Na przygotowanym uprzednio talerzyku nałóż kroplę półtransparentnego odcienia żelu budującego. W tym celu polecamy Ci żel Tixologic w odcieniu peach który zapewnia ok 30% poziom krycia, co sprawi, że umieszczone w nim drobinki brokatu będą nadal widoczne. Następnie przy użyciu drewnianego patyczka umieść wewnątrz żelowej masy odpowiednią ilość drobinek brokatu. Staraj się aby nabierać ze słoiczka mix różnych kształtów i kolorów.

KROK 2: Na przygotowany i pokryty bazą hybrydową paznokieć nanieś przy użyciu pędzelka do żelu brokatową mieszankę. Zacznij nakładać produkt tuż przy skórkach, tak aby tam znajdowało się go jak najwięcej i nasycenie koloru w tym miejscu było najmocniejsze.

KROK 3: Nabierz na pędzelek nieco mniejszą ilość mieszanki z drobnymi płatkami brokatu i rozprowadź ją mniej więcej do 2/3 długości paznokcia.

 

 

KROK 4: Utwardź całość w lampie.

KROK 5: Możesz przejść do nakładania żelu na całość płytki paznokcia, lub ponowić dokładanie brokatowej masy. Jeśli na tym etapie efekt jest dla Ciebie zadowalający, do pokrycia całości paznokcia użyj mlecznego żelu Simple Shape w odcieniu miky white. Nanieś niewielką warstwę produktu na całość i utwardź w lampie.

KROK 6: Pora na zbudowanie odpowiedniego apexu. Nałoż większą kulkę żelu Milky White i wybuduj przy jej pomocy odpowiedni kształt paznokcia. Pamiętaj aby w okolicy skórek produktu znajdowało się możliwie jak najmniej.

 

 

KROK 7: Po utwardzeniu finalnej warstwy żelu w lampie pora na opiłowanie paznokcia. Przy użyciu pilnik ao gradacji 100/180 nadaj mu odpowiedni kształt wygładzając tym samym nierówności.

KROK 8: Zmatowioną przy użyciu bloku polerskiego powierzchnię paznokcia przemyj przy pomocy Cleanera Detergente.

KROK 9: Nanieś na całość stylizacji top hybrydowy. W tym celu użyj Topu Mineralngo bez konieczności przecierania warstwy dyspersyjnej. Nałóż na całość oliwkę, wetrzyj ją i gotowe!

 

 

Powiązane produkty

Komentarze:

Zula, 11 październik 2022

Wow, co to za różowy pyłekDodaj swój komentarz :

Porady ciekawostki

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Poznawaj produkty, ich zastosowanie, inspiruj się!
 

Kolory lakierów hybrydowych

Szukasz nowych kolorów lakierów hybrydowych i nie wiesz na co...

Comic nails - jak zrobić?

Comic nails - co to jest za trend?   Najnowszy trend w świecie mani....

Paznokcie sylwestrowe – odkryj brokatowe hybrydy Flash

Z czym kojarzy się Sylwester? Z tysiącem kolorowych świateł, błysków...

Jaka baza pod hybrydę, a jaka pod żel?

Baza na paznokcie hybrydowe - jaką wybrać?   Szukając odpowiedzi na...

Żel z tiksotropią – czyli czym jest pamięć cieczy?

W stylizacji paznokci od lat dąży się do tego, aby w jak najkrótszym...

Princess nails – jak zrobić paznokcie z zatopionym brokatem?

Jak zrobić Princess nails - paznokcie z zatopionym brokatem?   Princ...

Zapisz się do newslettera