Gilotyna do tipsów

narzedzia-kosmetyczne

8130
34,90
Brutto
Ilość:

wyprzedaz -40%

close Zamknij

Masz pytania odnośnie szkolenia? Napisz do nas!

Gilotyna do tipsów to niezwykle przydatne narzędzie kosmetyczne, wykorzystywane w salonach stylizacji paznokci. Pozwala ona na precyzyjne i jednocześnie bezpieczne obcięcie zbyt długiego tipsa, bez ryzyka jego pęknięcia czy złamania w nieodpowiednim miejscu.

Gilotyna do tipsów wykorzystywana jest przez profesjonalistów do obcinania tipsów podczas zabiegów stylizacji paznokci w salonach kosmetycznych jak również w warunkach domowych.

Gilotyna do tipsów Mistero Milano została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Idealnie pasuje do większości dłoni dzięki uniwersalnie dobranemu rozmiarowi ramion i doskonale wyprofilowanemu ostrzu. Gilotyna wyposażona została w wysokiej jakości sprężynę, dzięki której łatwo i bez zbędnego wysiłku można poruszać przekładnią tnącą. Pozwala to na zminimalizowanie ryzyka pękania materiału powstałego w wyniku przeciążeń podczas pracy. Dla większego komfortu ramiona rękojeści zostały zabezpieczone miękkim zmywalnym kauczukiem, ułatwiającym trzymanie gilotyny.

Cienkie, ostre, precyzyjnie wyszlifowane a następnie wypolerowane ostrze gilotyny pozwala na dokładne i bezpieczne skrócenie lub obcięcie tipsów.

Gilotyna do tipsów jest produktem wielokrotnego użytku. Pamiętaj jednak koniecznie aby każdy zabieg odbywał się po dokonaniu dezynfekcji lub sterylizacji narzędzia.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nad bezpieczeństwem produktów Mistero Milano czuwa certyfikowany zespół ekspertów do spraw Bezpieczeństwa Kosmetyków i Chemii Gospodarczej. Informacje zawarte w karcie produktu są dokładne i prawdziwe. Niemniej jednak producent nie odpowiada za składowanie, magazynowanie, transport oraz stosowanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem. Produkty marki Mistero Milano przeznaczone są do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych Stylistów paznokci. Producent zastrzega sobie prawo zmiany specyfikacji produktu. Odcienie produktów mogą się różnić w zależności od partii produkcyjnej.

SPOSÓB DOSTAWY

Wybierz jedną z form dostawy:

Przesyłka krajowa

Zamówienia złożone na wartość poniżej 150 zł brutto:

Poczta Polska – płatność z góry 9,99 zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-3 dni roboczych
Kurier – płatność z góry 9,99 zł 1-2 dni roboczych
Kurier – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru – siedziba Mistero Milano 0 złZamówienia złożone na wartość powyżej 150 zł brutto:

Poczta Polska - płatność z góry 5zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska - płatność przy odbiorze 5zł 1-3 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru - siedziba Mistero Milano

Umożliwiamy następujące metody płatności:

Szybki przelew on-line przez system przelewy 24
Przelew tradycyjny
Płatność kartą Visa/ Mastercard lub MastrPass przez system przelewy 24
Płatność przy odbiorze
Opinie(2)
Ogólna ocena
5
2 Opinie

Może ci się spodobać również

#
manicure
mistero
milano

Super hot foty z instagrama

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in