Remover DSSOLVERE

plyny

8805/1000
89,90
Brutto
Pojemność 1000 ml
Ilość:
  • Dostawa już od 5zł Dostawa już od 5zł
  • Szybka dostawa 48h Szybka dostawa 48h
  • Zwrot i wymiana do 14 dni! Zwrot i wymiana do 14 dni!

close Zamknij

Masz pytania odnośnie szkolenia? Napisz do nas!

Nawet jeśli preferujesz mechaniczne usuwanie manicure hybrydowego - pilnikiem lub frezami remover do hybryd to jeden z podstawowych preparatów każdej Stylistki, niezbędny do pracy w każdym salonie. Pozwala on na szybkie zmycie manicure hybrydowego poprzez jego rozmiękczenie i fizyczne usunięcie.

Remover DISSOLVERE skutecznie a jednocześnie łagodnie rozpuszcza lakiery hybrydowe jak również zmiękcza masę akrylową oraz tipsy. Złagodzona i bezpieczna formuła chemiczna pozwala na długotrwały kontakt płytki paznokcia i wału paznokciowego z preparatem, ograniczając problemy z odczynami alergicznymi dlatego jest to produkt odpowiedni nawet dla osób o skłonnościach alergicznych lub z widocznymi uszkodzeniami mechanicznymi płytki i wału paznokciowego. Remover DISSOLVERE nie powoduje odbarwień płytki paznokcia jak również nie pozostawia nieprzyjemnego, białego osadu. Dzięki zawartości lanoliny o właściwościach nawilżających i łagodzących nie wysusza i nie wytrawia naturalnej płytki a także skórek wokół paznokcia. Remover DISSOLVERE może służyć także jako preparat odtłuszczający - dokładnie oczyszcza i matowi płytkę paznokcia przygotowując ją do kolejnych zabiegów kosmetycznych. Unikalną i niezwykle cenioną przez Stylistki jak również przez Klientki cechą Removera DISSOLVERE jest jego wyjątkowo aromatyczny, przyjemny zapach przywodzący na myśl soczyste wiśnie. Efektywny, wydajny i jakże przyjemny w użytkowaniu!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nad bezpieczeństwem produktów Mistero Milano czuwa certyfikowany zespół ekspertów do spraw Bezpieczeństwa Kosmetyków i Chemii Gospodarczej. Informacje zawarte w karcie produktu są dokładne i prawdziwe. Niemniej jednak producent nie odpowiada za składowanie, magazynowanie, transport oraz stosowanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem. Produkty marki Mistero Milano przeznaczone są do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych Stylistów paznokci. Producent zastrzega sobie prawo zmiany specyfikacji produktu. Odcienie produktów mogą się różnić w zależności od partii produkcyjnej.

Acetone, Sunflower Seed Oil Glyceride, Parfum, Ethyl Acetate, CI 12086

Przed zabiegiem usuwania lakieru hybrydowego lub akrylu należy zabezpieczyć wał paznokcia niewielką ilością oliwki. Następnie wlać remover do szklanego naczynia i zanurzyć w nim wystylizowany paznokieć. Można również nanieść odpowiednią ilość removera na wacik i owinąć nim paznokieć. Po pięciu minutach należy usunąć patyczkiem pozostałą warstwę lakieru, a paznokieć wyrównać polerką.  

OSTRZEŻENIE: Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

SPOSÓB DOSTAWY

Wybierz jedną z form dostawy:

Przesyłka krajowa

Zamówienia złożone na wartość poniżej 150 zł brutto:

Poczta Polska – płatność z góry 9,99 zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-3 dni roboczych
Kurier – płatność z góry 9,99 zł 1-2 dni roboczych
Kurier – płatność przy odbiorze 11,90 zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru – siedziba Mistero Milano 0 złZamówienia złożone na wartość powyżej 150 zł brutto:

Poczta Polska - płatność z góry 5zł 1-3 dni roboczych
Poczta Polska - płatność przy odbiorze 5zł 1-3 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Kurier  - płatność z góry 5zł 1-2 dni roboczych
Punkt odbioru - siedziba Mistero Milano

Umożliwiamy następujące metody płatności:

Szybki przelew on-line przez system przelewy 24
Przelew tradycyjny
Płatność kartą Visa/ Mastercard lub MastrPass przez system przelewy 24
Płatność przy odbiorze
Opinie
Brak komentarzy

Może ci się spodobać również

#
manicure
mistero
milano

Super hot foty z instagrama

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in