Żele UV do paznokci | Mistero Milano

Żele UV

Żele UV

Zastanawiasz się czy żel do paznokci jest dla Ciebie? Jesteś szybka i nie lubisz gdy coś spowalnia Twoją pracę? A może jesteś dokładna i nie szukasz drogi na skróty? To nie ma znaczenia - znajdziemy żel idealny dla Ciebie! Nasze żele do paznokci dostosowane są do różnych gustów i oczekiwań, zarówno jeśli chodzi o kolor krycie czy gęstość.

Żele do paznokci - nasza oferta

W naszej ofercie żeli UV do paznokci znajdziesz m.in. łatwe do opracowania oraz doskonałe w swej konsystencji żele bazowe, żele budujące czy żele 1-fazowe. Żele UV idealnie współgrają nawet najbardziej problemowymi płytkami paznokcia a zaawansowane technologicznie systemy są doskonałe zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych Mistrzów Stylizacji. Do wyboru masz produkty wchodzące w skład dwóch linii – Esperto oraz Luxury.

Żele UV Esperto

Linię Esperto tworzą tworzą żele UV ze wzbogaconą formułą masy, która pozwala na wykonanie skomplikowanych technicznie stylizacji. Charakteryzują się one wyższym stopniem trudności i dlatego przeznaczone są w szczególności dla zaawansowanych Stylistek.

Żele UV Luxury

Linia Luxury o wyjątkowe żele UV nowej generacji, stworzone z myślą o najbardziej wymagających Stylistkach. To idealna kombinacja żeli mistrzowskich, które sprawdzają się przy tworzeniu ekstremalnych przedłużeń jak jak i niezawodnych produktów salonowych, które oprócz gwarancji jakości dają również wysoki komfort pracy. W naszej ofercie znajdują się również żele kolorowe oraz gel painty i gel pasty o wyjątkowych wyrazistych odcieniach. Wybierz swojego ulubieńca!

Czytaj więcej... Zwiń <

Twój wybór:

Jest 158 produktów.

Pokazuje 1-158 z 158 elementów

Stwórz darmowe konto, by używać listy życzeń.

Sign in