Bezkwasowy, witaminowy primer Nutriente

Dodano: 10 lipiec 2020 w kategorii: Hybryda bez tajemnic
Bezkwasowy, witaminowy primer Nutriente

Do rodziny primerów Mistero Milano dolączył Bezkwasowy primer odżywczy NUTRIENTE. Jest to innowacyjny produkt o bezpiecznej formule, który łączy w sobie właściwości zarówno primera jak i warstwy ochronnej dla płytki paznokcia. Jest więc idealnym produktem będącym ochroną i barierą między płytką paznokcia, a innymi produktami do stylizacji. Mimo powodowania zwiększonej przyczepności do płytki paznokcia nie wpływa on negatywnie na kondycję paznokci. Minimalna zawartość drażniących substancji kwasowych sprawia, że sprawdzi się on idealnie u osób o skłonnościach alergicznych czy z widocznymi uszkodzeniami płytki paznokcia jak i wału paznokciowego.

 

Bezkwasowy primer NUTRIENTE - skład

 

Nie zawiera kwasu metakrylowego, a jego ester w postaci Isopropylidenediphenylbisoxyhydroxypropyl methacrylate. Ester tego kwasu ma podobne działanie do kwasu metaakrylowego na płytce paznokcia - zakwasza pH. Oprócz tego zawiera octan etylu, który ma za zadanie tworzyć lepką powierzchnie na płytce paznokcia co przypomina taśmę dwustronną i zwiększa przyczepność do bazy produktu. Jego skład został wzbogacony o witaminę o witaminę E, która hamuje rozwój wolnych rodników oraz witaminę B5 (panthenol) który ma za zadanie tworzyć swojego rodzaju okluzję na płytce paznokcia i zapobiegać nadmiernej utracie wody podczas noszenia stylizacji aby paznokcie były elastyczne i nie kruszyły się.

 

Bezkwasowy primer NUTRIENTE - działanie

 

Bezkwasowy primer NUTRIENTE tworzy na paznokciu lepką warstwę, która działa niczym „dwustronna taśma klejąca”, która zapewni Ci maksymalną przyczepność produktów równocześnie minimalizując powstawanie zapowietrzeń oraz odpryskiwania czy liftowania. Primer Nutriente jest produktem uniwersalnym - może być używany zarówno pod hybrydę jaki pod żel czy akryl.

 

Bezkwasowy primer NUTRIENTE - zastosowanie

 

Primer bezkwasowy NUTRIENTE należy stosować punktowo dotykając delikatnie pędzelkiem przygotowaną wcześniej płytkę paznokcia – zmatowioną uprzednio bloczkiem polerskim oraz odtłuszczoną cleanerem lub odtłuszczaczem do paznokci. Po chwili primer odparowuje pozostawiając lepką warstwę, co jest całkowicie naturalne. Primer Nutriente nie powinien dostać się na skórę lub skórki – może to skutkować podrażnieniem czy zbytnim przesuszeniem. Przy aplikacji należy więc uważać by nakładać go wyłącznie na płytkę paznokcia omijając okolice skórek. Primer Nutriente nie jest produktem światło utwardzalnym – nie utwardzamy go w lapie, po odparowaniu przechodzimy bezpośrednio do aplikacji bazy hybrydowej.

Jego konsystencja jest gęstsza niż ta, pozostałych primerów, dzięki temu po wyschnięciu niektóre żele można aplikować bezpośrednio na primer, bez użycia bazy. Tyczy się to oczywiście żeli jednofazowych pod pozostałe żele należy użyć bazy!

 

Porównanie primerów Mistero Milano

 

Sprawdź czym różni się Primer Nutriente od pozostałych Primerów w ofecie Mistero Milano - bezkwasowego Primera Delicato i kwasowego primera Standard. Przeczytaj też nasz poprzedni wpis o primerach do paznokci.

porównanie primerów do paznokci

Powiązane produkty

Dodaj swój komentarz :

Porady ciekawostki

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu. Poznawaj produkty, ich zastosowanie, inspiruj się!
 

Nowe odcienie linii Make Me Free - Paznokcie jesień 2023

Wraz z nadejściem jesieni pojawiają się nowe trendy i inspiracje. Jeśli cho...

Tuxedo Nails - garniturowe paznokcie na jesień

Wraz z nadejściem złotej jesieni przychodzi czas, aby wprowadzić zmiany w s...

Błękitne paznokcie

Błękitne paznokcie hybrydowe to jeden z najmodniejszych trendów w ma...

Żel do przedłużania paznokci Tixologic z pamięcią cieczy

Linia Tixologic to innowacyjne żele budujące do paznokci , które zdo...

Żele w pędzelku - Fast Gel z drobinkami brokatu

Kochasz paznokcie żelowe, które pozwalają Ci wyrazić siebie i sw&oac...

Piegi na paznokciach

Paznokcie hybrydowe z piegami to jedno z ciekawszych pomysłów na sty...

Zapisz się do newslettera